Matematická olympiáda
Pardubický kraj
Podřízená kola
Cesta: Na ZŠ Pardubice, Josefa Ressla 2258 se dostanete od nádraží ČD místní dopravou autobusem č. 6 nebo č. 10 (pozor na správný směr jízdy) - výstupní stanice Dukla náměstí.
Zahájení soutěže je v 9.00 hod., ukončení v cca 13:00 hod.
Vyhodnocení proběhne do konce týdne a výsledky budou k dispozici na portále soutěží do 1. dubna. Diplomy a ceny budou zaslány na adresu školy, popřípadě osobně předány (pardubičtí účastníci).
Informace pro soutěžící:
Soutěžící si přinesou běžné psací a rýsovací potřeby a tabulky.
Používání kalkulaček a mobilních telefonů během soutěže není dovoleno.
Pro soutěžící bude zajištěno občerstvení.
Informace pro doprovod:
Jízdné soutěžících a doprovodu může škola fakturovat do deseti dnů po skončení soutěže na adresu organizátora soutěže:
DDM ALFA Pardubice, Družby 334,
Družby 334
530 09 Pardubice-Polabiny III.
IČO: 48161233
Č.účtu: 2722197/0300 GE MONEY BANK
Prosím uvést veškeré náležitosti, vč. data konání soutěže, názvu soutěže a jmenného seznamu účastníků.
Po dobu soutěže doprovod může trávit čas v knihovně školy.
Prosím, informujte žáky vaší školy o postupu do krajského kola.
Vyslání náhradníků je nepřípustné.
Blahopřejeme ředitelství školy, učitelům matematiky a řešitelům k postupu
a přejeme úspěch i v krajském kole.
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Bína Martin
Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová
|
2. |
Filip Petr
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
3. |
Lehká Martina
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
4. |
Pintová Aneta
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
5. |
Přichystal Filip
Základní škola Svitavy, Felberova 2
|
6. |
Tomiška Tadeáš
Základní škola Ronov nad Doubravou, okres Chrudim
|
7. |
Cach Ondřej
Základní škola Pardubice - Polabiny, Družstevní 305
|
8. |
Mořkovský Vít
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
9. |
Šafr Štěpán
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
10. |
Král Petr
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
11. |
Lorenc Jakub
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
12. |
Vomáčka Daniel
Masarykova základní škola Polička
|
13. |
Nerad Matouš
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
|
14. |
Licek Jan
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
15. |
Vacek Jaroslav
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
|
16. |
Dvořák Jakub
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
17. |
Kubelková Nela
Gymnázium Lanškroun
|
18. |
Němeček David
Základní škola Pardubice - Svítkov, Školní 748
|
19. |
Lysý Karel
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
20. |
Pouková Aneta
Základní škola, Horní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
21. |
Sodomová Karolína
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
22. |
Kastner Jan
Masarykova základní škola Polička
|
23. |
Veselý Milan
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
24. |
Čičmancová Jitka
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
25. |
Kvasničková Kateřina
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
26. |
Hegr Miloš
Základní škola Pomezí, okres Svitavy
|
27. |
Konečná Zuzana
Základní škola Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951
|
28. |
Pomikálek Jakub
Gymnázium Žamberk
|