Centrum celoživotního vzdělávání - zařízení pro DVPP Pardubického kraje
Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje
Přihlásit se
Informační systém soutěží a olympiád
Pardubického kraje
předmětové
sportovní
umělecké
ostatní
kalendář soutěží
Obecné informace a aktuality
Kalendář soutěží
název:
-- školní rok --
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
-- termín konání --
všechny aktuální
leden
únor
březen
duben
květen
červen
červenec
srpen
září
říjen
listopad
prosinec
Celkem:
98
|<
<<
1
2
3
4
5
>>
>|
1/5
Položek na stránce:
5
10
15
20
50
100
Termín konání
↓
Soutěž / kategorie
Kolo
19.03.2024
Olympiáda v českém jazyce
kategorie II.
Pardubický kraj
(krajské)
organizační garant:
Mgr. Ivona Syrová
19.03.2024
Biologická olympiáda
kategorie C
Chrudim
(okresní)
organizační garant:
Slavomíra Ťoková
odborný garant:
Mgr. Eva Hrubá
19.03.2024
Biologická olympiáda
kategorie C
Svitavy
(okresní)
organizační garant:
Pavel Padyásek, DiS.
odborný garant:
Mgr. Filip Jetmar
19.03.2024
Olympiáda v českém jazyce
kategorie I.
Pardubický kraj
(krajské)
organizační garant:
Mgr. Ivona Syrová
19.03.2024
Biologická olympiáda
kategorie C
Ústí nad Orlicí
(okresní)
organizační garant:
Mgr. Dana Dostálková
odborný garant:
Mgr. Jan Růžička
19.03.2024
Biologická olympiáda
kategorie C
Pardubice
(okresní)
organizační garant:
Soňa Petridesová
20.03.2024
Fyzikální olympiáda
kategorie F
Chrudim
(okresní)
organizační garant:
Slavomíra Ťoková
20.03.2024
Soutěž v jazyce ruském
kategorie SŠ
Pardubický kraj
(krajské)
organizační garant:
Mgr. Ivona Syrová
odborný garant:
Mgr. Ivana Kvíderová
20.03.2024
Soutěž v jazyce ruském
kategorie ZŠ/VG II.
Pardubický kraj
(krajské)
organizační garant:
Mgr. Ivona Syrová
odborný garant:
Mgr. Ivana Kvíderová
20.03.2024
Soutěž v jazyce německém
kategorie ZŠ II.
Pardubický kraj
(krajské)
organizační garant:
Mgr. Ivona Syrová
odborný garant:
Mgr. Zuzana Burianová
20.03.2024
Fyzikální olympiáda
kategorie F
Ústí nad Orlicí
(okresní)
organizační garant:
Mgr. Dana Dostálková
20.03.2024
Fyzikální olympiáda
kategorie F
Svitavy
(okresní)
organizační garant:
Waltová Lenka
20.03.2024
Fyzikální olympiáda
kategorie F
Pardubice
(okresní)
organizační garant:
Soňa Petridesová
odborný garant:
Mgr. Josef Holický
20.03.2024
Soutěž v jazyce německém
kategorie VG II.
Pardubický kraj
(krajské)
organizační garant:
Mgr. Ivona Syrová
odborný garant:
Mgr. Zuzana Burianová
20.03.2024
Soutěž v jazyce ruském
kategorie SŠ+
Pardubický kraj
(krajské)
organizační garant:
Mgr. Ivona Syrová
odborný garant:
Mgr. Ivana Kvíderová
20.03.2024
Fyzikální olympiáda
kategorie E
Svitavy
(okresní)
organizační garant:
Waltová Lenka
20.03.2024
Fyzikální olympiáda
kategorie E
Ústí nad Orlicí
(okresní)
organizační garant:
Mgr. Dana Dostálková
20.03.2024
Fyzikální olympiáda
kategorie E
Pardubice
(okresní)
organizační garant:
Soňa Petridesová
odborný garant:
Mgr. Josef Holický
20.03.2024
Fyzikální olympiáda
kategorie E
Chrudim
(okresní)
organizační garant:
Slavomíra Ťoková
21.03.2024
Soutěž v jazyce francouzském
kategorie SŠ
Pardubický kraj
(krajské)
organizační garant:
Mgr. Ivona Syrová
odborný garant:
Mgr. Přemysl Machatý
Celkem:
98
|<
<<
1
2
3
4
5
>>
>|
1/5
Položek na stránce:
5
10
15
20
50
100