školní rok: 2019/2020 kód: A 4

Dějepisná olympiáda

kategorie:

Pardubický kraj

Stav: nominace
Úroveň: krajské
Organizační garant kola: Jana Línková
Odborný garant kola: Mgr. Zuzana Vlasáková
Místo konání: DDM BETA, Štolbova ul., Pardubice
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže BETA Pardubice, IČ 72051159
Termín přihlášek: 05.02.2020

Z důvodu mimořádných opatření jsou z rozhodnutí MŠMT krajská a celostátní kola soutěží a olympiád pro školní rok 2019/2020 zrušena.

 

Bodová hranice pro postup do krajského kola je 65 bodů.

 

Seznam postupujících najdete na této stránce dole. Všichni postupující do krajského kola se mohou přihlásit do on-line kurzu - odkazy zde:

!!!  účastníkům krajského kola !!!

ODKAZ K REGISTRACI DO ON-LINE KURZU, který je volnou součástí DĚO: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScR5RdR_A5Ipe4MHKP-hDkJcGHFTQyQkaHkP0Lm7AMTUc3vRg/viewform

Po ukončení registrace obdrží zaregistrovaní účastníci od administrátora mail s přihlašovacími údaji do kurzu.

Informace k e-learningu jsou v aktualitách na https://www.talentovani.cz/souteze/dejepisna-olympiada.

 

Další informace v příloze Pozvánka.

 

Jízdné účastníkům soutěže uhradí vysílající škola, která obratem (nejpozději do 7 dnů po dané soutěži) částku přefakturuje na adresu: DDM BETA Pardubice, Štolbova 2665, 530 02 Pardubice.

 

 

Přiložené soubory

Pozvánka (38.00 KB)

Soutěžící

Jméno
1. Bartůněk Antonín
Základní škola Pardubice - Polabiny, Družstevní 305
2. Bernard Prokop
Gymnázium Žamberk
3. Broulík Tomáš
Základní škola a mateřská škola Krouna
4. Cupal Josef
Základní škola Březová nad Svitavou, okres Svitavy
5. Drábek Daniel
Základní škola Pardubice, Staňkova 128
6. Gebert Ondřej
Základní škola Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317
7. Kalvach Kryštof
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
8. Kavička Martin
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
9. Koblížková Jana
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
10. Kyndl Zdeněk
Základní škola Vysoké Mýto, Jiráskova
11. Marek Kryštof
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
12. Michálek Vojtěch
Základní škola, Bojanov, okres Chrudim
13. Novák Lukáš
Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč
14. Okurková Aglája
Základní škola Pardubice - Spořilov, Kotkova 1287
15. Osoha Bartoloměj
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
16. Pavlík Adam
Základní škola Pardubice - Polabiny, Družstevní 305
17. Pirkl Jakub
Gymnázium Vysoké Mýto
18. Pospíchal Jan
Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč
19. Stárková Eliška
Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč
20. Střížka David
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
21. Synák Vojtěch
Základní škola Dolní Újezd, okres Svitavy
22. Varhaník Štěpán
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
23. Vávra David
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
24. Štefček Pavel
Základní škola Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317
25. Žabenský Jan
Základní škola Pardubice - Polabiny, Družstevní 305
Logo Pardubického kraje