školní rok: 2019/2020 kód: A 4

Dějepisná olympiáda

kategorie:

Pardubice

Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Jana Línková
Odborný garant kola: Mgr. Zuzana Vlasáková
Místo konání: DDM BETA Štolbova ul., Pardubice - sál ABC klubu
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže BETA Pardubice, IČ 72051159
Termín přihlášek: 16.12.2019
Termín konání: 15.01.2020
Prezence: 8,30-9,00

Tematické zaměření ročníku:    „Dlouhé století se loučí (1880 – 1920)“

 

Bodová hranice pro postup do okresního kola je 49 bodů

Informace k okresnímu kolu najdete v příloze pozvánka.

Jízdné účastníkům soutěže uhradí vysílající škola, která obratem (nejpozději do 7 dnů po dané soutěži) částku přefakturuje na adresu: DDM BETA Pardubice, Štolbova 2665, 530 02 Pardubice.

 

Bodová hranice pro postup do krajského kola je 65 bodů. 

 

 

 

Přiložené soubory

pokyny (19.85 KB)
pozvánka (31.50 KB)

Soutěžící

Jméno
1.
postup
Kalvach Kryštof
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
2.
postup
Bartůněk Antonín
Základní škola Pardubice - Polabiny, Družstevní 305
3.
postup
Žabenský Jan
Základní škola Pardubice - Polabiny, Družstevní 305
4.
postup
Novák Lukáš
Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč
5.
postup
Štefček Pavel
Základní škola Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317
6.
postup
Gebert Ondřej
Základní škola Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317
7.
postup
Drábek Daniel
Základní škola Pardubice, Staňkova 128
8.
postup
Pavlík Adam
Základní škola Pardubice - Polabiny, Družstevní 305
9.
postup
Kavička Martin
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
10.
postup
Stárková Eliška
Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč
11.
postup
Okurková Aglája
Základní škola Pardubice - Spořilov, Kotkova 1287
12.
postup
Pospíchal Jan
Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč
13. Jezdinský Richard
Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem, okres Pardubice
14. Zieris Filip
Základní škola Pardubice, Štefánikova 448
15. Matyáš Jakub
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
16. Bořková Silvie
Základní škola Přelouč, Masarykovo náměstí 45, okres Pardubice
17. Bílek Michal
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
18. Pejřilová Eliška
Základní škola Přelouč, Masarykovo náměstí 45, okres Pardubice
19. Smolíková Adéla
Základní škola Pardubice - Dubina, Erno Košťála 870
20. Kverek Vít
Základní škola Pardubice, Staňkova 128
21. Pivovarský Daniel
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
22. Jedlička Jiří
Základní škola Holice, Holubova 47, okres Pardubice
23. Shejbal Filip
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
24. Fiala Lukáš
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
25. Radosta Filip
NOE - Křesťanská základní škola a mateřská škola v Pardubicích
26. Nevečeřalová Eva
Základní škola Choltice, okres Pardubice
27. Juriš Jan
Základní škola Pardubice - Polabiny, Prodloužená 283
28. Čížek Luboš
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
29. Bína Andrej
Základní škola Přelouč, Smetanova 1509, okres Pardubice
30. Mareš Roman
Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590
31. Svoboda Oliver
Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590
32. Mládek Michal
Základní škola Sezemice, okres Pardubice
33. Blažek Šimon
Základní škola Pardubice - Svítkov, Školní 748
34. Křivková Markéta
Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590
35. Myslínová Kristýna
Základní škola Holice, Komenského 100, okres Pardubice
36. Panoch Vojtěch
Základní škola Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317
37. Pleskot Matěj
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
38. Poláčková Markéta
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
39. Tyasko Andriy
Základní škola Pardubice, Bratranců Veverkových 866
Logo Pardubického kraje