Kalendář soutěží

název:

Celkem: 184 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >| 1/10 Položek na stránce:

Termín konání Soutěž / kategorie Kolo
16.01.2018 Matematická olympiáda kategorie A Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mgr. Monika Dvořáková, Ph.D.
odborný garant: Křišťanová Soňa Mgr.
17.01.2018 Dějepisná olympiáda kategorie ZŠ Svitavy (okresní)
organizační garant: Najbert Jaroslav Mgr.
odborný garant: Mgr. Jiří Žilka
17.01.2018 Dějepisná olympiáda kategorie ZŠ Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
odborný garant: Ing. Lenka Sedláková
17.01.2018 Dějepisná olympiáda kategorie ZŠ Pardubice (okresní)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Zuzana Vlasáková
17.01.2018 Dějepisná olympiáda kategorie ZŠ Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Mgr. Dana Dostálková
odborný garant: Mgr. Dana Dostálková
23.01.2018 Matematická olympiáda kategorie P Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mgr. Monika Dvořáková, Ph.D.
odborný garant: Křišťanová Soňa Mgr.
24.01.2018 Matematická olympiáda kategorie Z9 Svitavy (okresní)
organizační garant: Pavel Padyásek, DiS.
odborný garant: Mgr. Věra Mrkosová
24.01.2018 Matematická olympiáda kategorie Z5 Svitavy (okresní)
organizační garant: Pavel Padyásek, DiS.
odborný garant: PaedDr. Hana Trtílková
24.01.2018 Matematická olympiáda kategorie Z5 Pardubice (okresní)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: Mgr. Jana Plíšková
24.01.2018 Fyzikální olympiáda kategorie A Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mgr. Monika Dvořáková, Ph.D.
odborný garant: Vícha Vladimír RNDr.
24.01.2018 Matematická olympiáda kategorie Z9 Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Ďurišová Alena Mgr.
odborný garant: Johnová Ludmila RNDr.
24.01.2018 Matematická olympiáda kategorie Z9 Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
24.01.2018 Matematická olympiáda kategorie Z5 Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
24.01.2018 Matematická olympiáda kategorie Z5 Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Ďurišová Alena Mgr.
odborný garant: Johnová Ludmila RNDr.
24.01.2018 Matematická olympiáda kategorie Z9 Pardubice (okresní)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: Mgr. Jana Plíšková
29.01.2018 Olympiáda v českém jazyce kategorie ZŠ Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
29.01.2018 Olympiáda v českém jazyce kategorie ZŠ Pardubice (okresní)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Helena Pilařová
29.01.2018 Olympiáda v českém jazyce kategorie ZŠ Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Mgr. Dana Dostálková
odborný garant: Mgr. Dana Dostálková
29.01.2018 Olympiáda v českém jazyce kategorie SŠ Svitavy (okresní)
organizační garant: Procházková Štěpánka Mgr.
29.01.2018 Olympiáda v českém jazyce kategorie SŠ Pardubice (okresní)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Romana Fáčková

Celkem: 184 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >| 1/10 Položek na stránce:

Logo Pardubického kraje