Kalendář soutěží

název:

Celkem: 146 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 >> >| 1/8 Položek na stránce:

Termín konání Soutěž / kategorie Kolo
22.02.2023 Zeměpisná olympiáda kategorie D Chrudim (okresní)
organizační garant: Slavomíra Ťoková
22.02.2023 Zeměpisná olympiáda kategorie C Pardubice (okresní)
22.02.2023 Zeměpisná olympiáda kategorie D Pardubice (okresní)
22.02.2023 Zeměpisná olympiáda kategorie A Svitavy (okresní)
organizační garant: Pavel Padyásek, DiS.
22.02.2023 Zeměpisná olympiáda kategorie B Pardubice (okresní)
22.02.2023 Zeměpisná olympiáda kategorie D Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Endyšová Jana Mgr.
odborný garant: Kulhavý Petr Mgr.
22.02.2023 Zeměpisná olympiáda kategorie D Svitavy (okresní)
organizační garant: Pavel Padyásek, DiS.
22.02.2023 Zeměpisná olympiáda kategorie A Chrudim (okresní)
organizační garant: Slavomíra Ťoková
22.02.2023 Zeměpisná olympiáda kategorie A Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Endyšová Jana Mgr.
odborný garant: Kulhavý Petr Mgr.
22.02.2023 Zeměpisná olympiáda kategorie B Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Endyšová Jana Mgr.
odborný garant: Kulhavý Petr Mgr.
22.02.2023 Zeměpisná olympiáda kategorie A Pardubice (okresní)
22.02.2023 Zeměpisná olympiáda kategorie C Chrudim (okresní)
organizační garant: Slavomíra Ťoková
22.02.2023 Zeměpisná olympiáda kategorie C Svitavy (okresní)
organizační garant: Pavel Padyásek, DiS.
22.02.2023 Zeměpisná olympiáda kategorie B Svitavy (okresní)
organizační garant: Pavel Padyásek, DiS.
22.02.2023 Zeměpisná olympiáda kategorie B Chrudim (okresní)
organizační garant: Slavomíra Ťoková
22.02.2023 Zeměpisná olympiáda kategorie C Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Endyšová Jana Mgr.
odborný garant: Kulhavý Petr Mgr.
28.02.2023 Soutěž v jazyce německém kategorie SŠ III. A Pardubice (okresní)
organizační garant: Marika Novotná
odborný garant: Burianová Zuzana Mgr.
28.02.2023 Soutěž v jazyce německém kategorie SŠ III. A Chrudim (okresní)
organizační garant: Marika Novotná
odborný garant: Burianová Zuzana Mgr.
28.02.2023 Soutěž v jazyce německém kategorie ZŠ II. A Chrudim (okresní)
organizační garant: Marika Novotná
odborný garant: Burianová Zuzana Mgr.
28.02.2023 Soutěž v jazyce německém kategorie SŠ III. A Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Mgr. Dana Dostálková

Celkem: 146 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 >> >| 1/8 Položek na stránce:

Logo Pardubického kraje