školní rok: 2019/2020
kód: A 4
Dějepisná olympiáda
Chrudim
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Ing. Lenka Sedláková
Odborný garant kola: Ing. Lenka Sedláková
Místo konání: DDM Chrudim
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže Chrudim, IČ 72084553
Termín přihlášek: 16.12.2019
Termín konání: 15.01.2020
Prezence: 7.45
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Koblížková Jana
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
2.
postup
|
Vávra David
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
|
3.
postup
|
Varhaník Štěpán
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
4.
postup
|
Broulík Tomáš
Základní škola a mateřská škola Krouna
|
5.
postup
|
Střížka David
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
|
6.
postup
|
Michálek Vojtěch
Základní škola, Bojanov, okres Chrudim
|
7. |
Lušovský Vojtěch
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
8. |
Brandsteinová Sára
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
|
9. |
Beránková Karolína
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
10. |
Chvojková Agáta
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
|
11. |
Král Benjamín
Základní škola a mateřská škola Prosetín
|
12. |
Hromádková Eliška
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
13. |
Vohradník Jáchym
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
|
14. |
Plšek Jiří
Základní škola, Chrudim, Školní náměstí 6
|
15. |
Veselá Tereza
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
16. |
Marek Jiří
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
17. |
Kopecká Kateřina
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
|
18. |
Sochor Jan
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
19. |
Netolická Anna
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
|
20. |
Vohradníková Adéla
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
|
21. |
Jüthner Jakub
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
22. |
Chlupáčová Agáta
Základní škola a mateřská škola Krouna
|
23. |
Hovorka Lukáš
Základní škola, Chrudim, Školní náměstí 6
|
24. |
Sádovský Adam
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
25. |
Zástěra Martin
Základní škola a mateřská škola Krouna
|
26. |
Sahula Richard
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
|
27. |
Váňová Kateřina
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
28. |
Jehličková Anna
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
29. |
Theuer Marek
Základní škola, Prachovice, okres Chrudim
|
30. |
Ivaškovyč Maxim
Základní škola, Chrudim, Školní náměstí 6
|
31. |
Strnadová Ester
Základní škola, Rosice, okres Chrudim
|
32. |
Žáková Veronika
Základní škola, Rosice, okres Chrudim
|