školní rok: 2023/2024
kód:
Matematická olympiáda
Pardubice
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Soňa Petridesová
Odborný garant kola: Mgr. Jana Plíšková
Místo konání: ZŠ Josefa Ressla Pardubice
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže ALFA Pardubice-Polabiny, Družby 334, IČ 48161233
Termín přihlášek: 20.03.2024
Termín konání: 03.04.2024
Přiložené soubory
Úvodní informace (198.95 KB)
Informační leták (297.86 KB)
Informace pro opravovatele 2023-24 (70.47 KB)
Návrh bodování MO (46.42 KB)
Pozvánka na OK Z6, Z7, Z8 (60.71 KB)
Pokyny (47.94 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Kozel Lukáš
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
2. |
Půlpytel Martin
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|
3. |
Duška Stanislav
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
4. |
Törvenyi Šimon
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
5. |
Suchánek Tomáš
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
6. |
Balog Daniel
Základní škola Pardubice, Staňkova 128
|
7. |
Vernerová Aneta
Základní škola Pardubice, Staňkova 128
|
8. |
Bartošová Maya
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
9. |
Fenclová Hana
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
10. |
Tichý Denis
Základní škola Přelouč, Masarykovo náměstí 45, okres Pardubice
|
11. |
Melicharová Tereza
Základní škola Pardubice - Dubina, Erno Košťála 870
|
12. |
Svoboda Tomáš
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
13. |
Erben Radek
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
|
14. |
Fürych Vojtěch
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
15. |
Strnadová Barbora
Základní škola Pardubice, Staňkova 128
|
16. |
Michalec Václav
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
17. |
Provazník Matyáš
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
|
18. |
Kembická Viktorie
Základní škola Pardubice, Staňkova 128
|
19. |
Srdínková Simona
Základní škola Pardubice-Ohrazenice, Trnovská 159
|
20. |
Bouček Josef
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
21. |
Lédlová Kristýna
Základní škola Pardubice - Dubina, Erno Košťála 870
|
22. |
Schletterová Anna
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|
23. |
Dobruská Leona
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|
24. |
Kácovský David
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
|
25. |
Jirásková Sára
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
26. |
Angelova Viktoria Nikolaeva
Základní škola Pardubice - Dubina, Erno Košťála 870
|
27. |
Novotný Maxmilián
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
28. |
Večeřová Ema
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
29. |
Vydržalová Lada
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
30. |
Vančurová Barbora
Základní škola Pardubice, Staňkova 128
|
31. |
Maixnerová Sofie
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
32. |
Maleřová Kateřina
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
33. |
Mareš Vojtěch
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
34. |
Pašťálka Matyáš
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
35. |
Čimera Vít
Základní škola Pardubice - Dubina, Erno Košťála 870
|
36. |
Breberová Viktorie
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
37. |
Vinařová Ludmila
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
38. |
Kozák Matěj
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
39. |
Hrdina Jan
Základní škola Pardubice, Staňkova 128
|
40. |
Zozulák Lukáš
Základní škola Pardubice, Bratranců Veverkových 866
|