školní rok: 2023/2024
kód:
Dějepisná olympiáda
Pardubický kraj
Podřízená kola
Stav: v přípravě
Úroveň: krajské
Organizační garant kola: Mgr. Ivona Syrová
Odborný garant kola: Mgr. Zuzana Vlasáková
Místo konání: Centrum celoživotního vzdělávání - zařízení pro DVPP Pardubického kraje Mozartova 449, Polabiny 530 09 Pardubice
Organizátor kola: Centrum celoživotního vzdělávání - zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pardubického kraje, IČ 75061074
Termín přihlášek: 22.01.2024
Termín konání: 10.04.2024
Prezence: 9:00 – 9:30
ŠKOLÁM, ANI JEDNOTLIVÝM ŽÁKŮM, NEBUDOU ROZESÍLÁNY POZVÁNKY A DALŠÍ INFORMACE, TÝKAJÍCÍ SE SOUTĚŽÍ.
VŠE POTŘEBNÉ BUDE POSTUPNĚ ZVĚŘEJŇOVÁNO ZDE (pozvánka, kompletní seznam postupujících, výsledky…).
Prosím, sledujte opakovaně Informační systém soutěží Pk a předávejte potřebné informace svým soutěžícím.
Soutěžící
Jestliže jste již nominovali postupující do vyššího kola a máte vyplněny výsledky, tak zvolte tlačítko editace a změňte stav kola ze stavu v přípravě na stav nominace.
Jméno | |
---|---|
1. |
Konůpek Ondřej
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
2. |
Doležalová Ela
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
3. |
Střížka David
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
4. |
Voglová Viktorie
Gymnázium Lanškroun
|
5. |
Kalvach Kryštof
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
6. |
Lustig Jakub
Gymnázium Vysoké Mýto
|
7. |
Skalník Filip
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
8. |
Šulc Jan
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
9. |
Kovářová Lucie
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
10. |
Jílek Vojtěch
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
11. |
Kalitová Marie
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
12. |
Týč Adam
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449
|
13. |
Kadava Jakub
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
14. |
Zezulka Zdeněk
Gymnázium Žamberk
|
15. |
Synák Vojtěch
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
16. |
Cupal Josef
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
17. |
Gregar Matyáš Jan
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
18. |
Drábek Daniel
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
19. |
Horáček Pavel
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
20. |
Pirkl Jakub
Gymnázium Vysoké Mýto
|
21. |
Jiša Vladimír
Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice
|
22. |
Marečková Anna
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|