školní rok: 2023/2024
kód:
Dějepisná olympiáda
Svitavy
Podřízená kola
Stav: v přípravě
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Waltová Lenka
Místo konání: 17. ledna 2024, budova Gymnázia, OA, VOŠ a JŠ s právem SJZ Svitavy, Sokolovská 1638/1, Svitavy
Organizátor kola: Středisko volného času Svitavy, IČ 72087145
Termín přihlášek: 10.01.2024
Termín konání: 17.01.2024
Prezence: 8:00 - 8:30
ŠKOLÁM, ANI JEDNOTLIVÝM ŽÁKŮM, NEBUDOU ROZESÍLÁNY POZVÁNKY A DALŠÍ INFORMACE, TÝKAJÍCÍ SE SOUTĚŽÍ.
VŠE POTŘEBNÉ BUDE POSTUPNĚ ZVĚŘEJŇOVÁNO ZDE (pozvánka, kompletní seznam postupujících, výsledky…).
Prosím, sledujte opakovaně Informační systém soutěží Pk a předávejte potřebné informace svým soutěžícím.
- Tištěné diplomy/účastnické listy budou předány/zaslány pouze prvním 3 místům, ostatní diplomy/listy budou zaslány elektronickou formou.
- Účastníkům nebude poskytnuto občerstvení.
- Výsledky budou zpracovány v nejrychlejším možném čase, nejpozději však do 5 pracovních dní.
Soutěžící
Jestliže jste již nominovali postupující do vyššího kola a máte vyplněny výsledky, tak zvolte tlačítko editace a změňte stav kola ze stavu v přípravě na stav nominace.
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Cupal Josef
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
2.
postup
|
Jílek Vojtěch
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
3.
postup
|
Horáček Pavel
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
4.
postup
|
Synák Vojtěch
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
5. |
Očenáš Jakub
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
6. |
Šrol Ondřej
Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová
|
7. |
Procházka Jakub
Integrovaná střední škola Moravská Třebová
|
8. |
Hájek Filip
Gymnázium, Jevíčko, A. K. Vitáka 452
|
9. |
Klepárník Kryštof
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
10. |
Matoušková Alice
Soukromá střední odborná škola TRADING CENTRE s.r.o.
|
11. |
Vavříková Nikola
Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová
|
12. |
Bárta Jiří
Soukromá střední odborná škola TRADING CENTRE s.r.o.
|
13. |
Schreiber Matouš
Integrovaná střední škola Moravská Třebová
|