školní rok: 2023/2024
kód:
Dějepisná olympiáda
Chrudim
Podřízená kola
Stav: v přípravě
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Slavomíra Ťoková
Odborný garant kola: Mgr. Zuzana Vlasáková
Místo konání: Základní škola, Chrast, okres Chrudim, U Pošty 5, 538 51 Chrast
Organizátor kola: Centrum celoživotního vzdělávání - zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pardubického kraje, IČ 75061074
Termín přihlášek: 05.01.2024
Termín konání: 17.01.2024
Prezence: 9:00-9:30
ŠKOLÁM, ANI JEDNOTLIVÝM ŽÁKŮM, NEBUDOU ROZESÍLÁNY POZVÁNKY A DALŠÍ INFORMACE, TÝKAJÍCÍ SE SOUTĚŽÍ.
VŠE POTŘEBNÉ BUDE POSTUPNĚ ZVĚŘEJŇOVÁNO ZDE (pozvánka, kompletní seznam postupujících, výsledky…).
Prosím, sledujte opakovaně Informační systém soutěží Pk a předávejte potřebné informace svým soutěžícím.
Soutěžící
Jestliže jste již nominovali postupující do vyššího kola a máte vyplněny výsledky, tak zvolte tlačítko editace a změňte stav kola ze stavu v přípravě na stav nominace.
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Střížka David
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
2.
postup
|
Kalitová Marie
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
3.
postup
|
Skalník Filip
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
4.
postup
|
Šulc Jan
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
5. |
Ratzenbek Jan
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
6. |
Lušovský Vojtěch
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
7. |
Prodělalová Anežka
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
8. |
Beránková Karolína
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
9. |
Moučková Michaela
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
10. |
Štegnerová Kristýna
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
11. |
Drahošová Vilma
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
12. |
Kellerová Jana
Obchodní akademie, Chrudim, Tyršovo náměstí 250
|
13. |
Horský Matěj
Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim
|
14. |
Pozlerová Rozálie
Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim
|
15. |
Horáková Daniela
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
16. |
Hron David
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|