školní rok: 2021/2022
kód:
Biologická olympiáda
Pardubický kraj
Podřízená kola
Stav: v přípravě
Úroveň: krajské
Organizační garant kola: Marika Novotná
Odborný garant kola: Mgr. Eva Hrubá
Místo konání: Gymnázium Josefa Ressla Chrudim,Olbrachtova 291,537 01 Chrudim
Organizátor kola: Centrum celoživotního vzdělávání - zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pardubického kraje, IČ 75061074
Termín přihlášek: 10.03.2022
Termín konání: 25.03.2022
Prezence: 8:00 - 8:20
Přiložené soubory
Definitivní pokyny pro KK BiO A (40.00 KB)
Tabulka platných koeficientů (14.00 KB)
Výsl. listina KK BiO 56 (133.96 KB)
Zadání KK BiO A,B (5.64 MB)
Řešení KK BiO A,B (1.31 MB)
Soutěžící
Jestliže jste již nominovali postupující do vyššího kola a máte vyplněny výsledky, tak zvolte tlačítko editace a změňte stav kola ze stavu v přípravě na stav nominace.
Jméno | |
---|---|
1. |
Vostrčil Matěj
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
2. |
Šimek Ondřej
Gymnázium Vysoké Mýto
|
3. |
Ptáčková Klára
Gymnázium Lanškroun
|
4. |
Machota Jindřich
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
5. |
Vokálová Julia
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
6. |
Chvojková Ema
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
7. |
Apltauerová Alena
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|
8. |
Jílek Michal
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
9. |
Teplý Kryštof
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
10. |
Novotná Karolína
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
11. |
Vargová Anežka
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
12. |
Kučerová Kamila
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
13. |
Dolanská Eliška
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
14. |
Sobolová Eliška
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
15. |
Kadžaja Diana
Gymnázium Lanškroun
|
16. |
Černá Adéla
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449
|
17. |
Horák Jakub
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|
18. |
Vincencová Adéla
Gymnázium Vysoké Mýto
|
19. |
Toppisch Daniel
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
20. |
Štěpánková Dorota
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
21. |
Knížková Veronika
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
22. |
Havlová Diana
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
23. |
Marboe Veronika
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
24. |
Frišová Pavlína
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449
|