školní rok: 2018/2019
kód: A 12
Soutěž v anglickém jazyce
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
Stav: nominace
Úroveň: školní
Organizační garant kola: Mgr. Lucie Randáková
Organizátor kola: EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o., IČ 25262351
Termín konání: 21.01.2019
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Zeman Daniel
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
2. |
Spolek Jaroslav
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
3. |
Svoboda Miroslav
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
4. |
Březina Martin
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
5. |
Šturma Milan
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
6. |
Horáček Lukáš
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
7. |
Dvořák Martin
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
8. |
Císař Tomáš
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
9. |
Dubjel Adam
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
10. |
Němečková Barbora
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
11. |
Wolf Benjamín
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
12. |
Čáňová Kateřina
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
13. |
Jirotka Štěpán
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
14. |
Tsogtgerei Tsogtbileg
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
15. |
Novotný - Kuzma Jan
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
16. |
Ruml Ondřej
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
17. |
Vlček Tadeáš
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
18. |
Zmítků Matty
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
19. |
Kuka Daniel
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
20. |
Boháč Radek
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
21. |
Gottwald Patrik
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
22. |
Lakatoš Robert
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
23. |
Hron Antonín Zdeněk
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
24. |
Tatíček Petr
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
25. |
Chmelík Daniel
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
26. |
Piňos Martin
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
27. |
Tichá Lucie
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
28. |
Lakomý Radek
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
29. |
Antochová Nela
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
30. |
Bačkovský Šimon
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
31. |
Beták Jan
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
32. |
Novotný Jiří
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
33. |
Hloušek Tomáš
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
34. |
Drahoš Dominik
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
35. |
Čmelík Jan
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|