školní rok: 2017/2018 kód: A 1

Matematická olympiáda

kategorie:

Svitavy

Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Mgr. Ivana Hynková
Odborný garant kola: RNDr. Ludmila Kynclová
Místo konání: Gymnázium Litomyšl
Termín přihlášek: 10.04.2018
Termín konání: 17.04.2018
Prezence: 8:00 - 8:30

Přiložené soubory

Soutěžící

Jméno
1. Samková Anna
Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy
2. Vaverka Filip
Základní škola, Radiměř, okres Svitavy
3. Chadima Jáchym
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
4. Havlík Adam
Masarykova základní škola Polička
5. Daulová Adéla
Gymnázium a letecká střední odborná škola Moravská Třebová
6. Chalupník Martin
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
7. Sedláček Tadeáš
Gymnázium, obchodní akademie, vyšší odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
8. Kaša Jan
Masarykova základní škola Polička
9. Kopecká Jana
Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy
10. Parolek Rostislav
Základní škola a mateřská škola, Jaroměřice, okres Svitavy
11. Andrlíková Anna
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
12. Prušková Pavlína
Základní škola Bystré, okres Svitavy
13. Lexman Jan
Základní škola a mateřská škola, Jaroměřice, okres Svitavy
14. Tringela Kryštof
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
15. Valášková Aneta
Základní škola a mateřská škola, Jaroměřice, okres Svitavy
16. Klusoň Štěpán
Masarykova základní škola Polička
17. Jílek Vojtěch
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
18. Kadlec Vít
Gymnázium a letecká střední odborná škola Moravská Třebová
19. Horák Tomáš
Gymnázium, obchodní akademie, vyšší odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
20. Homolková Anna
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
21. Müllerová Eva
Základní škola Svitavy, nám. Míru 73
22. Pecháčková Anežka
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
23. Dian Tomáš
Základní škola Svitavy, Riegrova 4
24. Sedláčková Kateřina
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
Logo Pardubického kraje