školní rok: 2016/2017
kód: A8
Zeměpisná olympiáda
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
Stav: nominace
Úroveň: školní
Organizační garant kola: PaedDr. Blanka Krčmářová
Organizátor kola: Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice, IČ 60158387
Termín přihlášek: 09.01.2017
Termín konání: 11.01.2017
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Slavíček Jakub
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
2. |
Bačinová Petra
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
3. |
Prchal Adam
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
4. |
Zelinka František
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
5. |
Šrámek Petr
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
6. |
Včelák Vít
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
7. |
Richterová Ivana
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
8. |
Roshkanyuk Vadym
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
9. |
Bartoníčková Natálie
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
10. |
Blažek Ondřej
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
11. |
Plavková Adéla
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
12. |
Brychta Vojtěch
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
13. |
Nesvadbová Alice
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
14. |
Sentivanová Aneta
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
15. |
Červinková Jana
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
16. |
Lašáková Aneta
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
17. |
Bouz Vojtěch
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
18. |
Kadlecová Amélie
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
19. |
Mlynář Petr
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
20. |
Hantychová Sabina
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
21. |
Diviš Petr
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
22. |
Horák Vojtěch
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
23. |
Grešša Lukáš
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
24. |
Hrubeš Emil
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
25. |
Vápeník David
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|