Zeměpisná olympiáda
Svitavy
Podřízená kola
Časový rozvrh:
8:00 – 8:30 prezence, organizační záležitosti
8:30 – 11:30 vlastní soutěž
11:30 – 12:00 vyhlášení soutěže
Podmínky účasti:
okresního kola se účastní 1 soutěžící v kategoriích A, B, C a v kategorii D 2 soutěžící
z okresního do krajského kola – postupují první dva soutěžící
Doporučení:
Sledujte průběžné informace na internetových stránkách zeměpisné olympiády.
http://www.zemepisnaolympiada.cz/
Pomůcky:
- psací potřeby (tužka, propiska, dvě barvy-pastelka nebo fix, guma)
- pravítko, trojúhelník, úhloměr
- kalkulačka (ne mobil)
- atlasy (dle hlavních propozic)
Dodržte termín přihlášek. Na pozdější přihlášení nebude brán zřetel.
Postu z okresního kola
- v každé soutěžní kategorii (A–D) postupují první dva nejúspěšnější řešitelé
(1. a 2. místo)
- spolu s nimi postupuje dalších X úspěšných řešitelů, kteří dosáhli nejvyššího
počtu bodů v okresních kolech ZO (v souhrnu za všechny okresy daného
kraje v příslušné soutěžní kategorii). Hodnotu X stanovuje krajská komise
ZO a hodnota X může být nejvýše rovna počtu okresů v daném kraji.
Úhrada jízdného:
Soutěžícím, pedagogickému dozoru / doprovodu bude jízdné uhrazeno na základě faktury zaslané vysílající organizací (školy).
Přiložené soubory
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Vajrauch Jan
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
|
2.
postup
|
Jílek Michal
Masarykova základní škola Polička
|
3. |
Bureš Martin
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
4. |
Grubhoffer Stanislav
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
5. |
Kalina Jan
Základní škola Moravská Třebová, Kostelní náměstí 21, okres Svitavy
|
6. |
Jiskrová Anežka
Základní škola Svitavy, Felberova 2
|
7. |
Nešporová Amálie
Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy
|
8. |
Ropková Eliška
Základní škola Dolní Újezd, okres Svitavy
|
9. |
Pavelka Vít
Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová
|
10. |
Hladík David
Základní škola Litomyšl, T. G. Masaryka 1145, okres Svitavy
|
11. |
Dvořáková Zuzana
Základní škola Na Lukách Polička
|
12. |
Uhlířová Šárka
Základní škola Pomezí, okres Svitavy
|
13. |
Linnik Radovan
Základní škola Svitavy, nám. Míru 73
|
14. |
Mach Václav
Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy
|
15. |
Pávková Tereza
Základní škola Sloupnice
|