školní rok: 2015/2016
kód: A13
Pythagoriáda
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
Stav: nominace
Úroveň: školní
Organizační garant kola: Mgr. Alexandra Růžičková
Organizátor kola: Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí, IČ 70996806
Termín konání: 27.01.2016
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Stříbrná Eliška
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
2. |
Macháčková Martina
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
3. |
Maixnerová Karolína
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
4. |
Marešová Anna
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
5. |
Vyhnálková Natálie
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
6. |
Malcová Michaela
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
7. |
Marešová Kristýna
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
8. |
Pecháčková Nela
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
9. |
Vacková Adéla
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
10. |
Vondra Lukáš
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
11. |
Uhlíková Sabina
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
12. |
Stará Kateřina
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
13. |
Dostálová Aneta
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
14. |
Chládek Vojtěch
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
15. |
Vacková Leona
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
16. |
Vašková Petra
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
17. |
Marešová Michaela
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
18. |
Uhlíř Filip
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
19. |
Bárta Daniel
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
20. |
Frangos Johana
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
21. |
Jirásek Daniel
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
22. |
Nežádal Jiří
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
23. |
Škaredová Kristýna
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|