školní rok: 2023/2024
kód:
Biologická olympiáda
Chrudim
Podřízená kola
Stav: v přípravě
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Slavomíra Ťoková
Odborný garant kola: Mgr. Eva Hrubá
Místo konání: Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči, Vítězslava Nováka 584, 539 73 Skuteč
Organizátor kola: Centrum celoživotního vzdělávání - zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pardubického kraje, IČ 75061074
Termín přihlášek: 16.02.2024
Termín konání: 22.04.2024
Prezence: 7:30 - 7:55
ŠKOLÁM, ANI JEDNOTLIVÝM ŽÁKŮM, NEBUDOU ROZESÍLÁNY POZVÁNKY A DALŠÍ INFORMACE, TÝKAJÍCÍ SE SOUTĚŽÍ.
VŠE POTŘEBNÉ BUDE POSTUPNĚ ZVĚŘEJŇOVÁNO ZDE (pozvánka, kompletní seznam postupujících, výsledky…).
Prosím, sledujte opakovaně Informační systém soutěží Pk a předávejte potřebné informace svým soutěžícím.
Přiložené soubory
Pozvánka do okr. kola BiO kat.D (18.56 KB)
Studijní text (9.90 MB)
Vstupní úkoly (1.07 MB)
Seznam organismů (858.91 KB)
Letní odborné soustředění 2024 (230.09 KB)
Pozvánka - Běstvinka - jaro 2024 (1010.89 KB)
Zadání okr. kolo D (853.44 KB)
Řešení okr. kolo D (853.44 KB)
Soutěžící
Jestliže jste již nominovali postupující do vyššího kola a máte vyplněny výsledky, tak zvolte tlačítko editace a změňte stav kola ze stavu v přípravě na stav nominace.
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Pilař Vít
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
2.
postup
|
Sýkora Aleš
Základní škola, Bojanov, okres Chrudim
|
3.
postup
|
Kindlová Johanka
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
4. |
Vostrčilová Anna
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
5. |
Skočílková Anežka
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
6. |
Makovská Kateřina
Základní škola a Mateřská škola Kameničky
|
7. |
Jílková Michaela
Základní škola a Mateřská škola Kameničky
|
8. |
Lochman Matouš
Základní škola a mateřská škola Proseč
|
9. |
Řebíčková Šarlota Eva
Základní škola a Mateřská škola Kameničky
|
10. |
Trdý Jakub
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
11. |
Novosad Vít
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
12. |
Novák Matyáš
Základní škola a mateřská škola Proseč
|
13. |
Horkelová Eliška
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
|
14. |
Motyčková Lilly
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
15. |
Kudličková Lucie
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
|
16. |
Karlíková Viktorie
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|