školní rok: 2023/2024
kód:
Biologická olympiáda
Pardubický kraj
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: krajské
Organizační garant kola: Slavomíra Ťoková
Odborný garant kola: Mgr. Eva Hrubá
Místo konání: Gymnázium Josefa Ressla Chrudim,Olbrachtova 291,537 01 Chrudim
Organizátor kola: Centrum celoživotního vzdělávání - zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pardubického kraje, IČ 75061074
Termín přihlášek: 11.03.2024
Termín konání: 05.04.2024
Prezence: 7:30 - 8:20
TIŠTĚNOU VERZI STUDIJNÍHO TEXTU PRO kategorie A a B JE MOŽNÉ VYZVEDNOUT:
1) V Centrum celoživotního vzdělávání - zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pardubického kraje – Mozartova 449, Pardubice 530 09
2) Na poradě ředitelů středních škol 13.11.2023 - Hotel Jezerka Seč
3) Několik výtisků bude od 3.11.2023 také na Gymnáziu v Chrudimi
(Domluva vyzvednutí na tel čísle 601 504 418)
Přiložené soubory
Tabulka koeficientů kat.B 2024 (4.34 KB)
Definitivní pokyny pro KK BiO B (19.50 KB)
Přípravný text (42.02 MB)
Zadání KK A i B kat. (9.23 MB)
Řešení KK BiO A,B (2.36 MB)
Výsledková listina KK (218.16 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Bejblík Matěj
Gymnázium Vysoké Mýto
|
2. |
Hromádková Lenka
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
3. |
Kotvová Lucie
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
4. |
Hladíková Jana
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
5. |
Kratochvílová Tereza
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
6. |
Stranadová Anna
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|
7. |
Schmíd Ondřej
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
8. |
Šafrová Pavla
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
9. |
Melišíková Linda
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
10. |
Toncrová Kateřina
Gymnázium Lanškroun
|
11. |
Matuška Jonáš
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
12. |
Černá Martina
Střední průmyslová škola chemická Pardubice
|
13. |
Kastnerová Kateřina
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
14. |
Prodělalová Anežka
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
15. |
Brychtová Lucie
Gymnázium Lanškroun
|
16. |
Jirout Adam
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
17. |
Zdražilová Julie
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
18. |
Kouba Antonín
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449
|
19. |
Nožičková Lea
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449
|
20. |
Fiala Filip
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
21. |
Šumová Sára
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
22. |
Škapová Markéta
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
23. |
Pilař Vít
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
24. |
Henychová Gita
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
25. |
Horák Eduard
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
26. |
Skulbaševská Karolína
Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.
|
27. |
Tomanová Viktorie
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
28. |
Andrle Marie
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
29. |
Karlíková Zuzana
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
30. |
Pokorný Matěj
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
31. |
Šedová Kateřina
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
32. |
Jendeková Nikol
Gymnázium Vysoké Mýto
|