Biologická olympiáda
Svitavy
Podřízená kola
Informace k organizaci okresního kola biologické olympiády kategorie C
Počet účastníků:
Do okresního kola postupují vždy první tři soutěžící z kola školního, případně náhradník,
celkem 25 soutěžící viz níže.
upozornění: Komise upozorní žáky pozvané do okresního kola, že v okresním kole budou pracovat s mikroskopem a dále že budou potřebovat obyčejnou tužku, dále žlutou a zelenou pastelku.
Obsah soutěže: Soutěž se skládá ze tří částí, každá bude probíhat v jiné místnosti, kam budou soutěžící přecházet se všemi svými věcmi. Teoretická část (T), poznávání přírodnin (P) a laboratorní úkol (L).
Dále bude porota hodnotit vstupní úkol – nezapomeňte jej přivézt s sebou!
Kontaktní osoba: Mgr. Filip Jetmar, f.jet@seznam.cz, jetmar@glit.cz, tel. 604 419 883
Doba konání: Řešení úloh začne v 8.15 hodin, soutěžící budou rozděleni do 2 skupin.
Orientační časový harmonogram:
7.45 |
prezence |
||
8.00 |
zahájení soutěže, organizační pokyny, rozdělení do skupin… |
||
|
skupina 1 |
skupina 2 |
|
8.15 |
L |
T+P |
|
9.30 |
T+P |
L |
|
10.45 |
konec řešení |
||
11.30 |
vyhodnocení a vyhlášení výsledků, ukončení soutěže |
Změna programu vyhrazena!
Z důvodu úspor při financování soutěží a olympiád jsme nuceni přistoupit k těmto opatřením.
1) Tištěné diplomy/účastnické listy budou předány/zaslány pouze prvním 3 místům, ostatní diplomy/listy budou zaslány elektronickou formou.
2) Účastníkům nebude poskytnuto občerstvení.
3) Nebude propláceno jízdné.
Výsledky budou zpracovány v nejrychlejším možném čase, nejpozději však do 5 pracovních dní.
Přiložené soubory
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Melišíková Linda
Základní škola Pomezí, okres Svitavy
|
2.
postup
|
Laška Vratislav
Masarykova základní škola Polička
|
3.
postup
|
Grundloch Matěj
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
4. |
Klusáčková Elen
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
5. |
Suchánek Karel
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
|
6. |
Zdražilová Julie
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
7. |
Suchánek Stanislav
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
|
8. |
Váňová Daniela
Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy
|
9. |
Štěpánková Adéla
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
10. |
Zahálka Matěj
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
11. |
Jílková Veronika
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
12. |
Kovářová Eliška
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
|
13. |
Sádecká Eliška
Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy
|
14. |
Horák Eduard
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
15. |
Jílková Hana
Základní škola Pomezí, okres Svitavy
|
16. |
Melišík Štěpán
Základní škola Pomezí, okres Svitavy
|
17. |
Vysoká Magdaléna
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
18. |
Dušek Rostislav
Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy
|
19. |
Nykl Jan
Masarykova základní škola Polička
|
20. |
Šimková Barbora
Základní škola Sloupnice
|
21. |
Hejduková Berenika
Základní škola Na Lukách Polička
|
22. |
Šafránková Anna
Základní škola Na Lukách Polička
|
23. |
Maixnerová Nicol
Masarykova základní škola Polička
|
24. |
Šperka František
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
25. |
Vetešník Jiří
Základní škola Na Lukách Polička
|