školní rok: 2021/2022
kód:
Matematická olympiáda
Ústí nad Orlicí
Podřízená kola
Stav: v přípravě
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Mgr. Dana Dostálková
Místo konání: DDM Duha Ústí nad Orlicí
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže Duha Ústí nad Orlicí, 17. listopadu 1600, IČ 72554291
Termín přihlášek: 05.04.2022
Termín konání: 12.04.2022
Prezence: 7.30 - 8.30
Do okresního kola postupuje vítěz školního kola a další soutěžící, kteří mají 30 a více bodů.
Začátek řešení úloh bude kolem 9 hodiny a na řešení mají soutěžící 2 hodiny čistého času.
Předpokládaný konec řešení úloh je tedy okolo 11 hodin.
Přiložené soubory
výsledková listina (16.35 KB)
Soutěžící
Jestliže jste již nominovali postupující do vyššího kola a máte vyplněny výsledky, tak zvolte tlačítko editace a změňte stav kola ze stavu v přípravě na stav nominace.
Jméno | |
---|---|
1. |
Vondráčková Tereza
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
2. |
Hebek Ondřej
Gymnázium Vysoké Mýto
|
3. |
Vacek Václav
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
4. |
Flídrová Daniela
Gymnázium Lanškroun
|
5. |
Matějíčková Jana
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
6. |
Pavlišová Klára
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
7. |
Pilař Jakub
Gymnázium Vysoké Mýto
|
8. |
Polách Adam
Gymnázium Lanškroun
|
9. |
Vojtek Jonáš
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
10. |
Bernard Jan
Gymnázium Žamberk
|
11. |
Dostál Vojtěch
Gymnázium Vysoké Mýto
|
12. |
Martincová Tereza
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
13. |
Němeček Filip
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
14. |
Fikeis Tomáš
Základní škola a mateřská škola Libchavy
|
15. |
Pospíšilová Leontýna
Základní škola a mateřská škola Červená Voda
|
16. |
Červinková Marie
Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.
|
17. |
Štábl Jan
Základní škola Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332
|
18. |
Burián Matěj
Gymnázium Vysoké Mýto
|
19. |
Topinka Tobiáš
Základní škola Lanškroun, Dobrovského 630, okr. Ústí nad Orlicí
|
20. |
Horák Jan
Gymnázium Vysoké Mýto
|
21. |
Hrnčířová Natálie
Základní škola M. Choceňského, Choceň
|
22. |
Kalousek Jakub
Základní škola Žamberk, Nádražní 743
|
23. |
Baniari Peter
Gymnázium Vysoké Mýto
|
24. |
Bejblíková Barbora
Gymnázium Vysoké Mýto
|