školní rok: 2021/2022
kód:
Biologická olympiáda
Pardubický kraj
Podřízená kola
Stav: v přípravě
Úroveň: krajské
Organizační garant kola: Marika Novotná
Odborný garant kola: Mgr. Eva Hrubá
Místo konání: Gymnázium Josefa Ressla Chrudim,Olbrachtova 291,537 01 Chrudim
Organizátor kola: Centrum celoživotního vzdělávání - zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pardubického kraje, IČ 75061074
Termín přihlášek: 10.03.2022
Termín konání: 08.04.2022
Prezence: 8:00 - 8:20
Přiložené soubory
Tabulka platných koeficientů BiO kat. B (14.12 KB)
Definitivní pokyny pro BiO kat. B (40.50 KB)
Výsledková listina BiO KK kat.B (535.50 KB)
Zadání KK BiO A,B (5.64 MB)
Řešení KK BiO A,B (1.31 MB)
Soutěžící
Jestliže jste již nominovali postupující do vyššího kola a máte vyplněny výsledky, tak zvolte tlačítko editace a změňte stav kola ze stavu v přípravě na stav nominace.
Jméno | |
---|---|
1. |
Ešpandr Matěj
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
2. |
Vaněčková Ema
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
3. |
Novák Samuel
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
4. |
Peřina Boleslav
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449
|
5. |
Špitálská Andrea
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
6. |
Broklová Alena
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
7. |
Kadaníková Tereza
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
8. |
Konůpek Ondřej
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
9. |
Osoha Bartoloměj
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
10. |
Koblížková Jana
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
11. |
Novák Lukáš
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|
12. |
Mückstein Jan
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
13. |
Krajová Kateřina
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
14. |
Heřmanský Jakub Jan
Střední škola zahradnická a technická Litomyšl
|
15. |
Vaverka Filip
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
16. |
Pejřilová Eliška
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449
|
17. |
Siglová Vendula
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
18. |
Hejkrlíková Zdeňka
Gymnázium Lanškroun
|
19. |
Pecháček František
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
20. |
Jílek Vojtěch
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
21. |
Krátký Adam
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
22. |
Janoušek Ondřej
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
23. |
Vodičková Veronika
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|
24. |
Dvořáková Aneta
Gymnázium Vysoké Mýto
|
25. |
Knížková Simona
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
26. |
Smetanová Eva
Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim
|
27. |
Řezáčová Emilie
Gymnázium Vysoké Mýto
|