školní rok: 2019/2020
kód: A 4
Dějepisná olympiáda
Pardubický kraj
Podřízená kola
Stav: nominace
Úroveň: krajské
Organizační garant kola: Zemanová Eva
Místo konání: DDM BETA, Štolbova 2665, Pardubice
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže BETA Pardubice, IČ 72051159
Termín přihlášek: 16.02.2020
Prezence: 8:30-9:00
Z důvodu mimořádných opatření jsou z rozhodnutí MŠMT pro školní rok 19/20 všechna krajská i celostátní kola soutěží a olympiád zrušena.
Postup do krajského kola je 51 bodů
Přiložené soubory
DO_ 20_pokyny_SŠ.docx (16.85 KB)
DĚO_49._propozice_2019-20.pdf (365.30 KB)
odkaz k on-line kurzu.docx (12.30 KB)
Pozvánka (37.50 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Bednářová Kristýna
Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.
|
2. |
Blaško Petr
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
3. |
Bohatý Matouš
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449
|
4. |
Bulánková Barbora
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
5. |
Dokoupilová Tereza
Gymnázium Vysoké Mýto
|
6. |
Jirásková Eliška
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
7. |
Knapčoková Kristýna
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
8. |
Krampera Jáchym
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
9. |
Ludvík Tomáš
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
10. |
Lupoměský Vítek
Obchodní akademie, Chrudim, Tyršovo náměstí 250
|
11. |
Mann Vojtěch Mikuláš
Gymnázium Vysoké Mýto
|
12. |
Meduna Matěj
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
13. |
Mrázek Kliment
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
14. |
Pinkas David
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
15. |
Pittner Martin
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
16. |
Seidlerová Lucie
Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.
|
17. |
Severa Daniel
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
18. |
Staňková Michaela
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449
|
19. |
Tůmová Daniela
Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová
|
20. |
Vaněk Vojtěch
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
21. |
Vítek Jan
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
22. |
Řehoř Jonáš
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
23. |
Šafářová Natálie
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
24. |
Šrámek Vít
Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.
|