školní rok: 2019/2020
kód: A 7
Chemická olympiáda
Ústí nad Orlicí
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Mgr. Dana Dostálková
Odborný garant kola: Mgr. František Fojtík
Místo konání: ZŠ Červená Voda
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže Duha Ústí nad Orlicí, 17. listopadu 1600, IČ 72554291
Termín přihlášek: 17.02.2020
Termín konání: 03.03.2020
Prezence: 8,30
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Osoha Bartoloměj
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
2.
postup
|
Dvořáková Aneta
Gymnázium Vysoké Mýto
|
3.
postup
|
Adámek Viktor
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
4.
postup
|
Krajová Kateřina
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
5.
postup
|
Serbáková Sofia
Gymnázium Vysoké Mýto
|
6.
postup
|
Morávková Lucie
Gymnázium Vysoké Mýto
|
7. |
Dvořák Jan
Gymnázium Vysoké Mýto
|
8. |
Macháčková Martina
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
9. |
Stříbrná Eliška
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
10. |
Orlitová Eva
Základní škola a mateřská škola Červená Voda
|
11. |
Slovák Jáchym
Gymnázium Vysoké Mýto
|
12. |
Mikyska Jakub
Základní škola Jablonné nad Orlicí
|
13. |
Boštíková Hana
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
14. |
Janjuková Liliana
Základní škola a mateřská škola Červená Voda
|
15. |
Skyva Maxim
Základní škola Jablonné nad Orlicí
|
16. |
Jelínková Marika
Základní škola a mateřská škola Červená Voda
|
17. |
Jaroš Filip
Základní škola Ústí nad Orlicí, Komenského 11
|
18. |
Smrkalová Aneta
Gymnázium Lanškroun
|
19. |
Kovář Matěj
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
20. |
Jasanský Jan
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
21. |
Mareš Václav
Základní škola Jablonné nad Orlicí
|
22. |
Doležalová Natálie
Základní škola J. A. Komenského Brandýs nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí
|
23. |
Lichtagová Tereza
Základní škola J. A. Komenského Brandýs nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí
|
24. |
Honchar Anastasiya
Gymnázium Lanškroun
|