školní rok: 2017/2018 kód: A13

Pythagoriáda

Typ soutěže: předmětové

A 13) Pythagoriáda (41. ročník) – 4 kategorie dle ročníku ZŠ a jim odpovídajících ročníků víceletých gymnázií

ZŠ (5. roč. - 8. roč. a odp. ročníky víceletých gymnázií) – Š (duben 2018), O (květen 2018)

Kontaktní adresa: Ing. Jana Ševcová, NIDV, Senovážné nám. 25, 110 00, Praha 1, tel. 222 122 214, mob. 603 860 963, e-mail: sevcova@nidv.cz  www.nidv.cz

 

Zpřesnění propozic soutěže - informace ke školním kolům v Pardubickém kraji, která se registrují v systému soutěží a olympiád Pk:

Organizátor školního kola postupuje dle pokynů krajské komise Pythagoriády, resp. pověřeného organizátora okresního kola, které jsou v části týkající se organizačního zajištění školních kol nadřazeny obecným ustanovením uvedeným v aktualizovaných propozicích vyhlašovatele soutěže (NIDV). V praxi to znamená, že organizátor školního kola (případně školní koordinátor) založí školní kolo v informačním systému zde. Po jeho vyhodnocení zadá výsledky školního kola a nominuje účastníky na postup dle výsledků a postupového klíče (nemusí posílat exel. tabulku).

Úspěšným řešitelem školního kola je každý soutěžící, který získá 10 a více bodů. Do okresního kola postupuje žák na základě počtu bodů ze školního kola.

Předseda okresní komise se seznámí s výsledkovými listinami školních kol a provede export dat ze školních kol zadaných do systému. Z jednotlivých tabulek vytvoří celkovou výsledkovou listinu školních kol v okrese a podle místních podmínek stanoví minimální počet bodů pro postup do okresního kola. Do okresního kola postupují všichni řešitelé, kteří ve školním kole dosáhli daného počtu bodů.

 

Logo Pardubického kraje