školní rok: 2022/2023
kód:
Soutěž v jazyce anglickém
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
Stav: nominace
Úroveň: školní
Organizační garant kola: Mgr. Pavlína Vomáčková
Organizátor kola: Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice, IČ 70883335
Termín přihlášek: 01.02.2023
Termín konání: 22.02.2023
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Vebr Štěpán
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
2. |
Janoušek Ondřej
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
3. |
Hrabčuková Zuzana Amélie
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
4. |
Přívratská Veronika
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
5. |
Rejmanová Eliška
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
6. |
Hejlová Viktorie
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
7. |
Rezek Martin
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
8. |
Rybková Dominika
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
9. |
Kejduš Michal
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
10. |
Viktorín René
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
11. |
Šmídová Tereza
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
12. |
Mareš Martin
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
13. |
Kocián Daniel
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
14. |
Řehořová Karolína
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
15. |
Konečný Jakub
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
16. |
Kyncl David
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
17. |
Šlesinger Jaroslav
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
18. |
Halamová Natálie
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
19. |
Vrátilová Daniela
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
20. |
Šimková Bára
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
21. |
Lešingerová Veronika
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
22. |
Kolářová Laura
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
23. |
Zahrádková Drahoslava
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
24. |
Zelinková Veronika
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
25. |
Kovářová Vanessa
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|