Soutěž v jazyce anglickém
Pardubice
Podřízená kola
Dle sdělení NIDV (Ing. J. Ševcová) podle nových propozic a OŘ platí: Kategorie III. C je určena pouze žákům 1. až 3. ročníků středních odborných škol (pro žáky 1. až 3. ročníků gymnázií je určena kategorie III. A), bilingvní žáci jsou vyloučeni z kategorie IIIC.
Dle postupového klíče ze školního do okresního kola postupují 3 nejúspěšnější soutěžící u škol s počtem žáků 200 a více (v 1. - 3. ročníku). U škol s nižším počtem postupují 2 nejúspěšnější soutěžící. Dle přihlášeného počtu škol a dle počtu soutěžících, organizátor soutěže může rozhodnout, že do ústního kola okresního kola postoupí omezený počet nejůspěšnějších řešitelů.
Registrace do soutěže 8.00 - 8.30. Prosíme o dochvilnost. Zahájení soutěže v 8:30.
Soutěžící pod 18 let může v průběhu soutěže opustit budovu jen pod dozorem pedagoga, nebo musí organizátorovi předat písemný souhlas s podpisem zákonného zástupce.
Spojení: ze zastávky "Autobusové nádraží" trolejbusem linka 2,13 nebo autobusem linka 12, vystoupit na zastávce "U Kostelíčka". Poté pokračovat ve směru jízdy trolejbusu pěšky, kolem budovy "Kostelíčka" a Sportovního gymnázia (po pravici chodce). Budova Gymnázia Dašická 1083, Pardubice se nachází za malým parkovištěm.
GPS: 50°2’10.122″N, 15°47’23.024″E (50.036223 N,15.789579 E), ukázat na mapě
telefon: 728 972 658
email: bilkova.jana@gypce.cz
Těšíme se na setkání a přejeme v soutěži hodně úspěchů.
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Portillo Diego
DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.
|
2.
postup
|
Chripta Václav
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice
|
3.
postup
|
Tafra Ivo
Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice
|
4. |
Horáček Václav
Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice
|
5. |
Roleček Michal
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice
|
6. |
Volhejn Jan
DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.
|
7. |
Chodil Petr
Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice
|
8. |
Mrňák Tomáš
Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice, Štefánikova 325
|
9. |
Třešňáková Michaela
Střední zdravotnická škola Pardubice
|
10. |
Karban Petr
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|
11. |
Prokopová Natália
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|
12. |
Divišová Andrea
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice
|
13. |
Nguyen Anh Duc
Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice, Štefánikova 325
|
14. |
Němcová Klára
Střední zdravotnická škola Pardubice
|
15. |
Chalupa Jakub
Střední průmyslová škola chemická Pardubice
|
16. |
Janda Matěj
Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice, Štefánikova 325
|
17. |
Pojmon Otakar
Střední průmyslová škola chemická Pardubice
|
18. |
Šára Ondřej
Střední zdravotnická škola Pardubice
|