Pythagoriáda
Ústí nad Orlicí
Podřízená kola
Na portál soutěží uvádějte, prosím, celkový počet účastníků školního kola v dané kategorii a jmenovitě uveďte nejúspěšnější žáky vaší školy s počtem získaných bodů.
Postupový klíč: výběr účastníků do okresního kola proběhne na základě počtu přihlášených žáků z jednotlivých škol a výsledků ve školním kole nejpozději do týdne po termínu zadávání přihlášek.
Ne všichni úspěšní řešitelé školního kola musí postoupit do okresního kola.
Seznam postupujících do OK bude zveřejněn na portále soutěží v prezenční listině.
SAMOSTATNÁ PÍSEMNÁ POZVÁNKA UŽ NEBUDE ZASÍLÁNA SOUTĚŽÍCÍM ANI ŠKOLE.
Postupový klíč:
Do okresního kola v kategorii ZŠ 7 postupují soutěžící, kteří ve školním kole získali 11 a více bodů.
Odměny a diplomy pro první 3 nejlepší soutěžící budou po vyhodnocení odbornou porotou (cca 3 dny po konání okresního kola) připraveny v kanceláři DDM Duha Ústí nad Orlicí a školy si je mohou vyzvednout do 1 měsíce po zveřejnění výsledků.
Přiložené soubory
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Dachary Alexis Théodore
Základní škola Jablonné nad Orlicí
|
2. |
Filipová Alice
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
3. |
Hejkrlík Ondřej
Gymnázium Vysoké Mýto
|
4. |
Hošek Dominik
Gymnázium Vysoké Mýto
|
5. |
Kylarová Veronika
Základní škola Lanškroun, Dobrovského 630, okr. Ústí nad Orlicí
|
6. |
Káralová Lenka
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
7. |
Macháček Adam
Základní škola, Horní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
8. |
Mareš Jan
Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.
|
9. |
Mocek Jáchym
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
10. |
Mucha Marek
Základní škola Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332
|
11. |
Pecháčková Eliška
Základní škola Česká Třebová, Nádražní ulice
|
12. |
Pirklová Veronika
Základní škola M. Choceňského, Choceň
|
13. |
Suchomelová Barbora
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
14. |
Vavrek Tony
Gymnázium Vysoké Mýto
|
15. |
Zhorelová Eliška
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
16. |
Čadová Anežka
Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.
|
17. |
Černohorský Erik
Základní škola, Horní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|