školní rok: 2017/2018
kód: A 1
Matematická olympiáda
Chrudim
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Ing. Lenka Sedláková
Místo konání: DDM Chrudim
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže Chrudim, IČ 72084553
Termín přihlášek: 10.04.2018
Termín konání: 17.04.2018
Prezence: 8.00
Přiložené soubory
Pozvánka OK (135.00 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Peřina Boleslav
Základní škola Slatiňany, okres Chrudim
|
2. |
Volf Matouš
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
|
3. |
Bártová Anna
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
4. |
Hanzl Marek
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
5. |
Brázdová Renata
Základní škola a Mateřská škola Kameničky
|
6. |
Burešová Michaela
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
7. |
Pavlišová Elena
Základní škola a Mateřská škola Kameničky
|
8. |
Meissner Emil
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
9. |
Dřevikovská Kristýna
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
10. |
Míšek Štěpán
Základní škola, Třemošnice, okres Chrudim
|
11. |
Zavadilová Alena
Základní škola a mateřská škola Proseč
|
12. |
Bureš Matěj
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
13. |
Lang Matyáš
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
|
14. |
Šmídlová Lucie
Základní škola, Třemošnice, okres Chrudim
|
15. |
Jirásková Kateřina
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
|
16. |
Šotola Filip
Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola, Chroustovice, okres Chrudim
|
17. |
Michalec Zdeněk
Základní škola Slatiňany, okres Chrudim
|
18. |
Picpauerová Alena
Základní škola Slatiňany, okres Chrudim
|
19. |
Dostál Jakub
Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola, Chroustovice, okres Chrudim
|
20. |
Nováková Anna
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
|
21. |
Valenta Tomáš
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
|
22. |
Vacek Tomáš
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
23. |
Jíra Tomáš
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
|
24. |
Dostál Lukáš
Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola, Chroustovice, okres Chrudim
|
25. |
Javůrek Jonáš
Základní škola, Nasavrky, okres Chrudim
|
26. |
Doležalová Eliška
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
|