školní rok: 2015/2016
kód: A4
Biologická olympiáda
Svitavy
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Mgr. Filip Jetmar
Odborný garant kola: Mgr. Filip Jetmar
Místo konání: Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
Organizátor kola: Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590, IČ 62032348
Termín přihlášek: 01.04.2016
Termín konání: 13.04.2016
Prezence: 7:45
Přiložené soubory
Informace k organizaci okresního kola BiO (139.04 KB)
Výsledková listina (189.70 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Jirečková Alžběta
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
2.
postup
|
Voříšková Kateřina
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
3.
postup
|
Feltlová Klára
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
4. |
Jura David
Základní škola Brněnec, Moravská Chrastová 100, okres Svitavy
|
5. |
Krejčí Vojtěch
Základní škola Moravská Třebová, Kostelní náměstí 21, okres Svitavy
|
6. |
Němcová Petra
Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy
|
7. |
Cerháková Anna
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
8. |
Slavíková Klára
Základní škola Sloupnice
|
9. |
Vrba Adam
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
10. |
Kysilka Lukáš
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
11. |
Pilařová Iva
Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy
|
12. |
Henychová Adriana
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
13. |
Dittrich Marek
Masarykova základní škola Polička
|
14. |
Zahradník David
Masarykova základní škola Polička
|
15. |
Pilařová Jaroslava
Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy
|
16. |
Balcarová Pavlína
Základní škola Sloupnice
|
17. |
Trampotová Lucie
Základní škola Pomezí, okres Svitavy
|
18. |
Sedláková Aneta
Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová
|
19. |
Hladká Tereza
Základní škola Pomezí, okres Svitavy
|
20. |
Sekanina Michal
Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová
|
21. |
Nykodýmová Olga
Základní škola Na Lukách Polička
|
22. |
Kocanda Jan
Masarykova základní škola Polička
|
23. |
Hloušová Julie
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
24. |
Škorpíková Iveta
Základní škola Pomezí, okres Svitavy
|