školní rok: 2015/2016
kód: A4
Biologická olympiáda
Pardubický kraj
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: krajské
Organizační garant kola: Mgr. Táňa Topičová
Odborný garant kola: Mgr. Jaroslav Najbert
Místo konání: Gymnázium a JŠ Svitavy
Organizátor kola: Centrum celoživotního vzdělávání - zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pardubického kraje, IČ 75061074
Termín přihlášek: 01.03.2016
Termín konání: 01.04.2016
Prezence: 8. 30 - 8. 55
Dohled nad žáky před a po době vlastního průběhu soutěže či přehlídky zajišťuje vysílající škola, popř. zákonný zástupce. Pedagogický pracovník pověřený dohledem nad žáky odpovídá za kázeň a bezpečnost soutěžících po dobu jejich účasti na soutěži, vyjma doby přímého plnění soutěžních úkolů, kdy dohled přebírá organizátor soutěže či přehlídky.
Přiložené soubory
Tabulka koeficientů A (16.21 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Palek Matouš
Gymnázium Lanškroun
|
2. |
Petržílková Hana
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
3. |
Chaun Martin
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
4. |
Mičan Jan
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
5. |
Kašpar Tomáš
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
6. |
Machová Veronika
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
7. |
Koberová Tereza
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
8. |
Staňková Markéta
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
9. |
Barták Tomáš
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|
10. |
Kroupová Lucie
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
11. |
Sekerová Jana
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
12. |
Fričová Lenka
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|
13. |
Trávníček Martin
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449
|
14. |
Márová Jana
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
15. |
Košťál Jonathan
Gymnázium Lanškroun
|
16. |
Dočkalová Nikola
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
17. |
Lagínová Hana
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
18. |
Sourada Lukáš
Gymnázium Žamberk
|
19. |
Sadílek Martin
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
20. |
Trávníček Martin
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
21. |
Ondrůchová Daniela
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
22. |
Formánková Radka
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449
|
23. |
Witichová Barbora
Gymnázium Žamberk
|
24. |
Hekrlová Veronika
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|