školní rok: 2023/2024
kód:
Soutěž v jazyce anglickém
Pardubice
Podřízená kola
Stav: nominace
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Mgr. Ivona Syrová
Odborný garant kola: Mgr. Jana Bílková
Místo konání: Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Dašická 1083
530 03 Pardubice
Organizátor kola: Centrum celoživotního vzdělávání - zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pardubického kraje, IČ 75061074
Termín přihlášek: 12.02.2024
Termín konání: 22.02.2024
Prezence: 8:00 - 8:20
Poslechová část soutěže začíná v 8:30. Pozdní příchod není možný.
Předpokládaný konec soutěže je okolo 15:30.
Z finančních důvodů není letos občerstvení pro soutěžící. Jízdné se ale proplácet bude.
Dle postupového klíče ze školního do okresního kola postupují 3 nejúspěšnější soutěžící u škol s počtem žáků 200 a více (v 1. - 3. ročníku). U škol s nižším počtem postupují 2 nejúspěšnější soutěžící.
Přiložené soubory
PROPOZICE SCJ 2023/2024 (395.56 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Jiránek Štefan
Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice
|
2.
postup
|
Indruchová Lucie
Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o.
|
3.
postup
|
Tichá Monika
Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice, Štefánikova 325
|
4. |
Balada Vojtěch
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
5. |
Pavlík Šimon
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice
|
6. |
Moučková Tereza
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
7. |
Kubíčková Kateřina
Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o.
|
8. |
Slámová Eliška
AGYS - Anglické gymnázium a Střední odborná škola s.r.o.
|
9. |
Hernová Tereza
Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o.
|
10. |
Kacálek Jaroslav
Střední průmyslová škola chemická Pardubice
|
11. |
Studená Nikol
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|
12. |
Jentschke Johanka
Střední průmyslová škola chemická Pardubice
|
13. |
Janeček Jaroslav
Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice, Štefánikova 325
|
14. |
Brtek Matyáš
Střední průmyslová škola chemická Pardubice
|
15. |
Divišová Andrea
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice
|
16. |
Skořepová Anděla Anna
Střední zdravotnická škola Pardubice
|
17. |
Metelková Veronika
Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice, Štefánikova 325
|
18. |
Štefáček Jan
Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice
|
19. |
Bureš Viktor
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice
|
20. |
Stejskal Lubor
Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice
|
21. |
Švehlíková Adéla
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|
22. |
Fullová Tereza
Střední zdravotnická škola Pardubice
|
23. |
Ječmínek Viktor
AGYS - Anglické gymnázium a Střední odborná škola s.r.o.
|
24. |
Podhájecká Nela
Střední zdravotnická škola Pardubice
|