školní rok: 2023/2024
kód:
Olympiáda v českém jazyce
Pardubice
Podřízená kola
Stav: v přípravě
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Mgr. Ivona Syrová
Místo konání: Centrum celoživotního vzdělávání - zařízení pro DVPP Pardubického kraje Mozartova 449, Polabiny 530 09 Pardubice
Organizátor kola: Centrum celoživotního vzdělávání - zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pardubického kraje, IČ 75061074
Termín přihlášek: 05.01.2024
Termín konání: 29.01.2024
Prezence: 8:00-8:30
Z DŮVODU VÝPADKU SYSTÉMU (18. - 19.12.2023) BYL TERMÍN UZAVŘENÍ PŘIHLÁŠEK PRODLOUŽEN DO 5.1.2024
ŠKOLÁM, ANI JEDNOTLIVÝM ŽÁKŮM, NEBUDOU ROZESÍLÁNY POZVÁNKY A DALŠÍ INFORMACE, TÝKAJÍCÍ SE SOUTĚŽÍ.
VŠE POTŘEBNÉ BUDE POSTUPNĚ ZVĚŘEJŇOVÁNO ZDE (pozvánka, kompletní seznam postupujících, výsledky…).
Prosím, sledujte opakovaně Informační systém soutěží Pk a předávejte potřebné informace svým soutěžícím.
Soutěžící
Jestliže jste již nominovali postupující do vyššího kola a máte vyplněny výsledky, tak zvolte tlačítko editace a změňte stav kola ze stavu v přípravě na stav nominace.
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Němec Martin
Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem, okres Pardubice
|
2.
postup
|
Schejbalová Denisa
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
3.
postup
|
Rathouská Běla
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
|
4. |
Drtinová Veronika
Základní škola Eduarda Nápravníka Býšť, okres Pardubice
|
5. |
Rothanzl Tobiáš
Základní škola Pardubice - Polabiny, Prodloužená 283
|
6. |
Burkoňová Eliška
Základní škola Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951
|
7. |
Schejbal Miroslav
Základní škola Sezemice, okres Pardubice
|
8. |
Šmíd Jakub
Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590
|
9. |
Kysilková Anna
Základní škola Přelouč, Masarykovo náměstí 45, okres Pardubice
|
10. |
Wasserbauerová Klára
Základní škola Pardubice, Bratranců Veverkových 866
|
11. |
Horváth Ondrej
Základní škola Pardubice, Štefánikova 448
|
12. |
Kuchyňková Barbora
Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice
|
13. |
Michalec Václav
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
14. |
Rudišová Žofie
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
15. |
Wimmerová Sophia Helen
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
|
16. |
Šimonová Kateřina
Základní škola Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317
|
17. |
Fremuthová Anna
Základní škola Eduarda Nápravníka Býšť, okres Pardubice
|
18. |
Kubizňáková Nataša
Základní škola Pardubice - Svítkov, Školní 748
|
19. |
Jedličková Lucie
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
|
20. |
Tmějová Justýna
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
21. |
Horklová Amálie
NOE - Křesťanská základní škola a mateřská škola v Pardubicích
|
22. |
Kratochvílová Anna
NOE - Křesťanská základní škola a mateřská škola v Pardubicích
|
23. |
Kutílková Barbora
Základní škola Pardubice - Svítkov, Školní 748
|
24. |
Sobotka Jan
Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem, okres Pardubice
|
25. |
Topič Jan
Základní škola Holice, Holubova 47, okres Pardubice
|
26. |
Hladík Vilém
Základní škola Choltice, okres Pardubice
|
27. |
Gutwirthová Anna
Základní škola Pardubice, Bratranců Veverkových 866
|
28. |
Koberová Eliška
Základní škola Pardubice, Štefánikova 448
|
29. |
Krejčí Anna
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
30. |
Konůpková Kateřina
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
31. |
Nešetřilová Natálie
Základní škola Holice, Holubova 47, okres Pardubice
|
32. |
Matějková Anna
Základní škola Dašice, okres Pardubice
|
33. |
Snášelová Magdalena
Základní škola Pardubice - Polabiny, Prodloužená 283
|
34. |
Kristejnová Josefína
Základní škola Dašice, okres Pardubice
|
35. |
Havlíková Monika
Základní škola Choltice, okres Pardubice
|
36. |
Kopáčková Linda
Základní škola Pardubice - Spořilov, Kotkova 1287
|
37. |
Štěpánková Magda
Základní škola Sezemice, okres Pardubice
|
38. |
Bartošová Iva
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
39. |
Keene Marika Alice
Základní škola Pardubice - Spořilov, Kotkova 1287
|
40. |
Macháčková Tereza
Základní škola Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317
|
41. |
Odvárková Tereza
Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590
|
42. |
Dubská Tereza
Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice
|
43. |
Bojčuk Jan
Základní škola Pardubice - Dubina, Erno Košťála 870
|
44. |
Flaška Daniel
Základní škola Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951
|
45. |
Kozáková Tereza
Základní škola Pardubice, Staňkova 128
|
46. |
Letáčková Barbora
Základní škola Pardubice, Staňkova 128
|
47. |
Machurek Václav
Základní škola a mateřská škola KLAS s.r.o.
|
48. |
Mlateček Ivo
Základní škola Pardubice - Dubina, Erno Košťála 870
|
49. |
Müllerová Marie
Základní škola a mateřská škola Rybitví
|
50. |
Nevěčná Tereza
Základní škola a mateřská škola Rybitví
|
51. |
Tichý Denis
Základní škola Přelouč, Masarykovo náměstí 45, okres Pardubice
|
52. |
Šmidrkalová Ema
Základní škola a mateřská škola KLAS s.r.o.
|