školní rok: 2023/2024
kód:
Olympiáda v českém jazyce
Chrudim
Podřízená kola
Stav: v přípravě
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Slavomíra Ťoková
Místo konání: Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
Organizátor kola: Centrum celoživotního vzdělávání - zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pardubického kraje, IČ 75061074
Termín přihlášek: 08.01.2024
Termín konání: 30.01.2024
Prezence: 8:00-8:30
ŠKOLÁM, ANI JEDNOTLIVÝM ŽÁKŮM, NEBUDOU ROZESÍLÁNY POZVÁNKY A DALŠÍ INFORMACE, TÝKAJÍCÍ SE SOUTĚŽÍ.
VŠE POTŘEBNÉ BUDE POSTUPNĚ ZVĚŘEJŇOVÁNO ZDE (pozvánka, kompletní seznam postupujících, výsledky…).
Prosím, sledujte opakovaně Informační systém soutěží Pk a předávejte potřebné informace svým soutěžícím.
Soutěžící
Jestliže jste již nominovali postupující do vyššího kola a máte vyplněny výsledky, tak zvolte tlačítko editace a změňte stav kola ze stavu v přípravě na stav nominace.
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Pádivá Aneta
Základní škola, Třemošnice, okres Chrudim
|
2.
postup
|
Žampachová Ludmila
Základní škola a Mateřská škola Kameničky
|
3.
postup
|
Burešová Helena
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
|
4. |
Frydrych Zoe
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
5. |
Lédl Adam
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
6. |
Šouláková Karolína
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
7. |
Hošková Emma
Základní škola, Hrochův Týnec, okres Chrudim
|
8. |
Palečková Daniela
Základní škola, Třemošnice, okres Chrudim
|
9. |
Štěpánková Klára
Základní škola, Chrudim, U Stadionu 756
|
10. |
Langová Justina
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
|
11. |
Kindlová Anežka
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
12. |
Vomáčková Petra
Základní škola Ronov nad Doubravou, okres Chrudim
|
13. |
Čápová Barbora
Základní škola, Chrudim, U Stadionu 756
|
14. |
Kadlecová Karolína
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
15. |
Malinský Ladislav
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
16. |
Mísařová Adéla
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
|
17. |
Balog Adam
Základní škola, Bojanov, okres Chrudim
|
18. |
Filipiová Lenka
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
19. |
Hodanová Eliška
Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim
|
20. |
Stoklasová Martina
Základní škola, Hrochův Týnec, okres Chrudim
|
21. |
Andršová Bohdana
Základní škola Ronov nad Doubravou, okres Chrudim
|
22. |
Nováková Klára
Základní škola a mateřská škola Proseč
|
23. |
Veselá Kristýna
Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim
|
24. |
Bukáčková Šárka
Základní škola a mateřská škola Krouna
|
25. |
Stehnová Lenka
Základní škola, Bojanov, okres Chrudim
|
26. |
Borecká Karolína
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
|
27. |
Krejčí Bára
Základní škola a Mateřská škola Kameničky
|
28. |
Rejman Dominik
Základní škola a mateřská škola Proseč
|
29. |
Lorencová Adéla
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
30. |
Vtípil Jan
Základní škola a mateřská škola Krouna
|
31. |
Švéda Michal
Základní škola, Chrudim, Školní náměstí 6
|
32. |
Tlustošová Tereza
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
|
33. |
Štrbíková Elen
Základní škola, Chrudim, Školní náměstí 6
|