školní rok: 2023/2024
kód:
Olympiáda v českém jazyce
Svitavy
Podřízená kola
Stav: v přípravě
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Waltová Lenka
Místo konání: v budově obchodní akademie Svitavy (odloučené pracoviště gymnázia ve Svitavách). T. G. Masaryka 47/20
568 02 Svitavy
Organizátor kola: Středisko volného času Svitavy, IČ 72087145
Termín přihlášek: 22.01.2024
Termín konání: 29.01.2024
Prezence: 8:00 - 8:20
ŠKOLÁM, ANI JEDNOTLIVÝM ŽÁKŮM, NEBUDOU ROZESÍLÁNY POZVÁNKY A DALŠÍ INFORMACE, TÝKAJÍCÍ SE SOUTĚŽÍ.
VŠE POTŘEBNÉ BUDE POSTUPNĚ ZVĚŘEJŇOVÁNO ZDE (pozvánka, kompletní seznam postupujících, výsledky…).
Prosím, sledujte opakovaně Informační systém soutěží Pk a předávejte potřebné informace svým soutěžícím.
- Tištěné diplomy/účastnické listy budou předány/zaslány pouze prvním 3 místům, ostatní diplomy/listy budou zaslány elektronickou formou.
- Účastníkům nebude poskytnuto občerstvení.
- Výsledky budou zpracovány v nejrychlejším možném čase, nejpozději však do 5 pracovních dní.
Soutěžící
Jestliže jste již nominovali postupující do vyššího kola a máte vyplněny výsledky, tak zvolte tlačítko editace a změňte stav kola ze stavu v přípravě na stav nominace.
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Hradecká Jana
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
2.
postup
|
Broklová Alena
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
3.
postup
|
Kladivová Tereza
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
4. |
Janíčková Veronika
Gymnázium, Jevíčko, A. K. Vitáka 452
|
5. |
Sýkorová Nela
Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová
|
6. |
Vašková Karolína
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
7. |
Krčová Barbora
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
8. |
Šrol Ondřej
Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová
|
9. |
Moravcová Tereza
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
10. |
Fojtíková Kristýna
Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové
|
11. |
Koyš Dominik Michael
Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové
|
12. |
Robert Vykopal
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
13. |
Stroblíková Denisa
Gymnázium, Jevíčko, A. K. Vitáka 452
|
14. |
Vaverová Tereza
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|