školní rok: 2023/2024
kód:
Dějepisná olympiáda
Svitavy
Podřízená kola
Stav: v přípravě
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Waltová Lenka
Místo konání: 17. ledna 2024, budova Gymnázia, OA, VOŠ a JŠ s právem SJZ Svitavy, Sokolovská 1638/1, Svitavy
Organizátor kola: Středisko volného času Svitavy, IČ 72087145
Termín přihlášek: 10.01.2024
Termín konání: 17.01.2024
Prezence: 8:00 - 8:30
ŠKOLÁM, ANI JEDNOTLIVÝM ŽÁKŮM, NEBUDOU ROZESÍLÁNY POZVÁNKY A DALŠÍ INFORMACE, TÝKAJÍCÍ SE SOUTĚŽÍ.
VŠE POTŘEBNÉ BUDE POSTUPNĚ ZVĚŘEJŇOVÁNO ZDE (pozvánka, kompletní seznam postupujících, výsledky…).
Prosím, sledujte opakovaně Informační systém soutěží Pk a předávejte potřebné informace svým soutěžícím.
- Tištěné diplomy/účastnické listy budou předány/zaslány pouze prvním 3 místům, ostatní diplomy/listy budou zaslány elektronickou formou.
- Účastníkům nebude poskytnuto občerstvení.
- Výsledky budou zpracovány v nejrychlejším možném čase, nejpozději však do 5 pracovních dní.
Soutěžící
Jestliže jste již nominovali postupující do vyššího kola a máte vyplněny výsledky, tak zvolte tlačítko editace a změňte stav kola ze stavu v přípravě na stav nominace.
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Kašparová Marie
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
2.
postup
|
Fliedrová Adéla
Masarykova základní škola Polička
|
3.
postup
|
Jandl Štěpán
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
4. |
Vacková Adéla
Základní škola Litomyšl, T. G. Masaryka 1145, okres Svitavy
|
5. |
Bubnová Helena
Základní škola Litomyšl, T. G. Masaryka 1145, okres Svitavy
|
6. |
Pavlíčková Magdaléna
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
7. |
Krásová Eliška
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
8. |
Prucek Tomáš
Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy
|
9. |
Kadeřábková Jana
Masarykova základní škola Polička
|
10. |
Paclík Jaroslav
Základní škola a mateřská škola Svitavy, Sokolovská 1
|
11. |
Luňáčková Jana
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
12. |
Kuřová Alena
Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy
|
13. |
Nedoma Jakub
Základní škola Březová nad Svitavou, okres Svitavy
|
14. |
Paclík Jiří
Základní škola a mateřská škola Svitavy, Sokolovská 1
|
15. |
Pechancová Veronika
Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy
|
16. |
Kovářová Eliška
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
|
17. |
Růžička Tomáš
Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová
|
18. |
Špecht Martin
Základní škola Dolní Újezd, okres Svitavy
|
19. |
Cafourek Jindřich
Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy
|
20. |
Chochola Kryštof
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
|
21. |
Mauer Ondřej
Základní škola, Radiměř, okres Svitavy
|
22. |
Kotoulek Ladislav
Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy
|
23. |
Krejčí Vojtěch
Základní škola Bystré, okres Svitavy
|
24. |
Pospíšil Jakub
Základní škola a mateřská škola, Jaroměřice, okres Svitavy
|
25. |
Vomočilová Sára
Základní škola Dolní Újezd, okres Svitavy
|
26. |
Kvapil Matěj
Základní škola Svitavy, Felberova 2
|
27. |
Štursa Benedikt Josef
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
28. |
Motyčková Tereza
Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy
|
29. |
Magdaléna Trčková
Základní škola Svitavy, Felberova 2
|
30. |
Vetešník Jiří
Základní škola Na Lukách Polička
|
31. |
Kučera Kryštof
Základní škola Březová nad Svitavou, okres Svitavy
|
32. |
Burešová Klára
Základní škola Na Lukách Polička
|
33. |
Pavlíková Adéla
Základní škola Svitavy, Riegrova 4
|
34. |
Továrek Tobiáš
Základní škola a mateřská škola, Jaroměřice, okres Svitavy
|
35. |
Kruntorád Richard
Základní škola Cerekvice nad Loučnou, okres Svitavy
|
36. |
Findejs Karel
Základní škola Pomezí, okres Svitavy
|
37. |
Růžek Maxim
Základní škola Cerekvice nad Loučnou, okres Svitavy
|
38. |
Renát Boleslav
Základní škola Bystré, okres Svitavy
|
39. |
Jehličková Karolína
Základní škola Svitavy, Riegrova 4
|
40. |
Killar Filip
Základní škola, Radiměř, okres Svitavy
|
41. |
Nedvěd Ondřej
Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová
|