školní rok: 2021/2022
kód:
Dějepisná olympiáda
Chrudim
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Ing. Lenka Sedláková
Místo konání: DDM Chrudim
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže Chrudim, IČ 72084553
Termín přihlášek: 15.03.2022
Termín konání: 22.03.2022
Prezence: 8.00
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Ratzenbek Jan
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
|
2.
postup
|
Staněk Jiří
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
|
3.
postup
|
Aišmanová Johana
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
|
4. |
Slanař Tomáš
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
|
5.
postup
|
Šplíchal Samuel
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
6. |
Havlík Ondřej
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
7. |
Kolářová Kristýna
Základní škola, Chrudim, Školní náměstí 6
|
8. |
Peterka Jáchym
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
9. |
Dostálová Emílie
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
|
10. |
Češík Šimon
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
11. |
Jirásek Filip
Základní škola, Chrudim, Školní náměstí 6
|
12. |
Cvrček Martin
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
13. |
Sodomka Vojtěch
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
|
14. |
Sochová Karolína
Základní škola a mateřská škola Krouna
|
15. |
Pražanová Eliška
Základní škola a mateřská škola Krouna
|
16. |
Huňáček Matěj
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
17. |
Remeš Vojtěch
Základní škola, Hlinsko, Resslova 603, okres Chrudim
|
18. |
Peňáz Karel
Základní škola a mateřská škola Krouna
|
19. |
Machovec Petr
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
20. |
Dubská Klára
Základní škola, Seč, okres Chrudim
|
21. |
Výborný Daniel
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
22. |
Ventluka František
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
|
23. |
Jandík Tomáš
Základní škola, Hlinsko, Resslova 603, okres Chrudim
|
24. |
Suchá Klára
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
|
25. |
Klaudová Marie
Základní škola, Seč, okres Chrudim
|
26. |
Kořínková Karolína
Základní škola, Chrudim, Školní náměstí 6
|
27. |
Homoláč Jan
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
|
28. |
Pokorná Jana
Základní škola, Seč, okres Chrudim
|