školní rok: 2020/2021 kód: A 6

Olympiáda v českém jazyce

kategorie:

Pardubice

Stav: v přípravě
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Hořeňovský Vít Ing.
Místo konání: online
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže BETA Pardubice, IČ 72051159
Termín přihlášek: 18.01.2021
Termín konání: 28.01.2021

O technickém zajištění soutěže Vás budeme včas informovat.

Přiložené soubory

Propozice (138.52 KB)

Soutěžící

Jestliže jste již nominovali postupující do vyššího kola a máte vyplněny výsledky, tak zvolte tlačítko editace a změňte stav kola ze stavu v přípravě na stav nominace.
Jméno
1.
postup
Wandrolová Eliška
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
2.
postup
Kabelková Julie
NOE - Křesťanská základní škola a mateřská škola v Pardubicích
3.
postup
Novotný Michal
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
4. Stoček Martin
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
5. Makovský Jan
Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590
6. Ondráček Libor
Základní škola Dašice, okres Pardubice
7. Špilar Šimon
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
8. Jareš Michal
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
9. Formánková Nicol
Základní škola Holice, Holubova 47, okres Pardubice
10. Lacinová Monika
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
11. Pavlatová Veronika
Základní škola Pardubice - Svítkov, Školní 748
12. Hochmanová Sofie
NOE - Křesťanská základní škola a mateřská škola v Pardubicích
13. Beránková Lucie
Základní škola Pardubice, Štefánikova 448
14. Hanyková Aneta
Základní škola Eduarda Nápravníka Býšť, okres Pardubice
15. Hlávka Ivan
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
16. Jurenka David
Základní škola Pardubice - Spořilov, Kotkova 1287
17. Puchner Michal
Základní škola Pardubice - Spořilov, Kotkova 1287
18. Farková Stella
Základní škola Eduarda Nápravníka Býšť, okres Pardubice
19. Schejbalová Agáta
Základní škola Sezemice, okres Pardubice
20. Tomášková Markéta
Základní škola Holice, Holubova 47, okres Pardubice
21. Törvenyi Vojtěch
Základní škola Pardubice, Štefánikova 448
22. Václavík Martin
Základní škola Dašice, okres Pardubice
23. Menclík Michal
Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590
24. Bydžovská Aneta
Základní škola Pardubice - Svítkov, Školní 748
25. Pecoldová Iveta
Základní škola Přelouč, Masarykovo náměstí 45, okres Pardubice
26. Roubíčková Anna
Základní škola Přelouč, Masarykovo náměstí 45, okres Pardubice
Logo Pardubického kraje