školní rok: 2019/2020
kód: A 10
Olympiáda v českém jazyce
Masarykova základní škola a mateřská škola Kunvald, okres Ústí nad Orlicí
Stav: nominace
Úroveň: školní
Organizační garant kola: Mgr. Klára Kodytková
Místo konání: Masarykova základní škola a mateřská škola Kunvald, okres Ústí nad Orlicí
Organizátor kola: Masarykova základní škola a mateřská škola Kunvald, okres Ústí nad Orlicí, IČ 70985855
Termín konání: 25.11.2019
Školního kolo se konalo 25. 11. 2019 a zúčastnilo se ho 15 účastníků. Hodnotily 2 porotkyně.
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Vágner Michal
Masarykova základní škola a mateřská škola Kunvald, okres Ústí nad Orlicí
|
2.
postup
|
Kavková Kateřina
Masarykova základní škola a mateřská škola Kunvald, okres Ústí nad Orlicí
|
3. |
Matyášová Bohumila
Masarykova základní škola a mateřská škola Kunvald, okres Ústí nad Orlicí
|
4. |
Šlesinger David
Masarykova základní škola a mateřská škola Kunvald, okres Ústí nad Orlicí
|
5. |
Urban Roman
Masarykova základní škola a mateřská škola Kunvald, okres Ústí nad Orlicí
|
6. |
Hájková Linda
Masarykova základní škola a mateřská škola Kunvald, okres Ústí nad Orlicí
|
7. |
Šlesingrová Aneta
Masarykova základní škola a mateřská škola Kunvald, okres Ústí nad Orlicí
|
8. |
Motyčková Anežka
Masarykova základní škola a mateřská škola Kunvald, okres Ústí nad Orlicí
|
9. |
Keprta František
Masarykova základní škola a mateřská škola Kunvald, okres Ústí nad Orlicí
|
10. |
Šejnoha Jan
Masarykova základní škola a mateřská škola Kunvald, okres Ústí nad Orlicí
|
11. |
Faiferová Karolína
Masarykova základní škola a mateřská škola Kunvald, okres Ústí nad Orlicí
|
12. |
Mihulková Andrea
Masarykova základní škola a mateřská škola Kunvald, okres Ústí nad Orlicí
|
13. |
Tátoš Mikoláš
Masarykova základní škola a mateřská škola Kunvald, okres Ústí nad Orlicí
|
14. |
Hájek Kryštof
Masarykova základní škola a mateřská škola Kunvald, okres Ústí nad Orlicí
|
15. |
Toman Rudolf
Masarykova základní škola a mateřská škola Kunvald, okres Ústí nad Orlicí
|