Pythagoriáda
Svitavy
Podřízená kola
ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ - MULTIKULTURNÍ CENTRUM FABRIKA
Kritériem pro výběru žáků do okresního kola:
1) dosažení min. 10 bodů ve školním kole (úspěšný řešitel)
2) hranice bodů pro příjem do okresního kola byla stanovena: 10 a více bodů
Doplnění hodnocení: při stejném počtu bodů v okresním kole Pythagoriády rozhodují o konečném pořadí soutěžících tato kritéria:
1.získané body
2.body ve školním kole
3.věk soutěžícího – mladší soutěžící, lepší umístění
Proplácení jízdného:
Soutěžící předloží podepsané originály jízdenek účetní vysílající organizace (školy), která jízdné proplatí.
Účetní na základě předložených jízdních dokladů vystaví fakturu na organizátora soutěže* (k faktuře není třeba jízdenky přikládat) a zašle na fakturační adresu* nebo elektronickou formou na: psmerdova@svitavy.cz
*
Středisko volného času Svitavy
Purkyňova 284/1
568 02 Svitavy
IČO 720 87 145
Pedagogický doprovod uplatní cestovní výdaje u vysílající školy (na základě příkazu k pracovní cestě).
Organizační garant: Pavel Padyásek, 734 287 285, ppadyasek@svitavy.
Přiložené soubory
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Baňouchová Zuzana
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
2. |
Běťáková Františka
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
3. |
Chadimová Rozárie
Základní škola Bystré, okres Svitavy
|
4. |
Cába David
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
5. |
Dušek Rostislav
Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy
|
6. |
Feltl Lukáš
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
7. |
Glänzner Tadeáš
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
8. |
Grundloch Matěj
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
9. |
Halouzková Šárka
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
|
10. |
Háp Matouš
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
11. |
Kadlec Liboslav
Základní škola Pomezí, okres Svitavy
|
12. |
Knotigová Michaela
Základní škola Brněnec, Moravská Chrastová 100, okres Svitavy
|
13. |
Kolísek Jakub
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
14. |
Kopecká Tereza
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
15. |
Krištof Jan
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
16. |
Kroupa Adam
Základní škola Litomyšl, T. G. Masaryka 1145, okres Svitavy
|
17. |
Král Vojtěch
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
18. |
Kvapil Jakub
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
19. |
Motyčka Jan
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
20. |
Musilová Magdaléna
Základní škola Bystré, okres Svitavy
|
21. |
Müller Dominik
Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová
|
22. |
Navrátilová Žaneta
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
23. |
Nunvář Filip
Masarykova základní škola Polička
|
24. |
Pechanec Tomáš
Masarykova základní škola Polička
|
25. |
Pelikovský Benjamín
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
26. |
Petrželová Veronika
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
27. |
Racek Josef
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
28. |
Ramešová Barbora
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
|
29. |
Salátová Tereza
Základní škola Cerekvice nad Loučnou, okres Svitavy
|
30. |
Svozil Adam
Základní škola Moravská Třebová, Kostelní náměstí 21, okres Svitavy
|
31. |
Vorlíčková Amalie
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
32. |
Šejnoha Samuel
Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová
|
33. |
Škeřík Adam
Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy
|