školní rok: 2019/2020
kód: A 10
Olympiáda v českém jazyce
Chrudim
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Ing. Lenka Sedláková
Místo konání: DDM Chrudim
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže Chrudim, IČ 72084553
Termín přihlášek: 13.01.2020
Termín konání: 21.01.2020
Prezence: 7.45
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Varhaník Štěpán
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
2.
postup
|
Koblížková Jana
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
3.
postup
|
Handlířová Johana
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
|
4. |
Novosadová Martina
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
5. |
Staňková Helena
Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
|
6. |
Horáková Daniela
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
7. |
Fričová Anna
Základní škola, Chrudim, U Stadionu 756
|
8. |
Zelenková Barbora
Základní škola, Chrudim, U Stadionu 756
|
9. |
Broulík Tomáš
Základní škola a mateřská škola Krouna
|
10. |
Dusová Barbora
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
11. |
Tobiášová Tereza
Základní škola a mateřská škola Proseč
|
12. |
Chvojková Agáta
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
|
13. |
Janková Veronika
Základní škola a mateřská škola Proseč
|
14. |
Adámková Nikola
Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim
|
15. |
Střížka David
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
|
16. |
Hazuková Tereza
Základní škola Ronov nad Doubravou, okres Chrudim
|
17. |
Pešková Edita
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
18. |
Aneta Bartošová
Základní škola a mateřská škola Krouna
|
19. |
Felklová Barbora
Základní škola, Chrast, okres Chrudim
|
20. |
Koubová Viktorie
Základní škola, Chrudim, Školní náměstí 6
|
21. |
Adámková Tereza
Základní škola Ronov nad Doubravou, okres Chrudim
|
22. |
Burešová Michaela
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim
|
23. |
Boňatovská Lucie
Základní škola, Chrudim, Školní náměstí 6
|
24. |
Pavlíčková Vendula
Základní škola, Bojanov, okres Chrudim
|
25. |
Jányš Matěj
Základní škola, Hrochův Týnec, okres Chrudim
|
26. |
Zlevor Jan
Základní škola, Hrochův Týnec, okres Chrudim
|
27. |
Stará Kateřina
Základní škola, Bojanov, okres Chrudim
|
28. |
Netolická Anna
Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
|
29. |
Švadlenková Tereza
Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim
|