školní rok: 2019/2020
kód: A 2
Biologická olympiáda
Pardubický kraj
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: krajské
Organizační garant kola: Šotolová Eva
Odborný garant kola: Mgr. Jaroslav Najbert
Místo konání: Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
Organizátor kola: Centrum celoživotního vzdělávání - zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pardubického kraje, IČ 75061074
Dohled nad žáky před a po době vlastního průběhu soutěže či přehlídky zajišťuje vysílající škola, popř. zákonný zástupce. Pedagogický pracovník pověřený dohledem nad žáky odpovídá za kázeň a bezpečnost soutěžících po dobu jejich účasti na soutěži, vyjma doby přímého plnění soutěžních úkolů, kdy dohled přebírá organizátor soutěže či přehlídky.
Přiložené soubory
Pokyny pro školní kola kat. A, B (12.45 KB)
Tabulka koeficientů B 2020 (14.12 KB)
Definitivní pokyny KK BiO B (41.50 KB)
Sdělení pracovní skupiny (28.36 KB)
Informace k ukončení ročníku 2019/20 (829.70 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Blažek Vojtěch
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
2. |
Bodláková Magdaléna
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
3. |
Dezort Matyáš
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
4. |
Dolanská Eliška
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
5. |
Hofrichterová Nikol
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
6. |
Horák Jakub
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|
7. |
Janáčková Anna
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449
|
8. |
Juza Matyáš
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
|
9. |
Kadžaja Diana
Gymnázium Lanškroun
|
10. |
Kaška Jan
Gymnázium Žamberk
|
11. |
Knížková Veronika
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
12. |
Kozák Stanislav
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
13. |
Kučerová Kamila
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
14. |
Machota Jindřich
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
15. |
Nguyen Dan
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
16. |
Novotná Karolína
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
17. |
Ptáčková Klára
Gymnázium Lanškroun
|
18. |
Skalická Zuzana
Gymnázium Vysoké Mýto
|
19. |
Sobolová Eliška
Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
|
20. |
Tenušáková Lenka
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|
21. |
Teplý Kryštof
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
|
22. |
Toppisch Daniel
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
23. |
Vargová Lucie
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
24. |
Vargová Anežka
Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
|
25. |
Vaňková Adéla
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449
|
26. |
Vokálová Julia
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
|
27. |
Vostrčil Matěj
Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
|
28. |
Šimek Ondřej
Gymnázium Vysoké Mýto
|