školní rok: 2019/2020
kód: A 4
Dějepisná olympiáda
Ústí nad Orlicí
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Mgr. Dana Dostálková
Odborný garant kola: Mgr. Dana Dostálková
Místo konání: DDM Duha Ústí nad Orlicí
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže Duha Ústí nad Orlicí, 17. listopadu 1600, IČ 72554291
Termín přihlášek: 16.12.2019
Termín konání: 15.01.2020
Prezence: 7:30 - 8:30
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Marek Kryštof
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
2.
postup
|
Bernard Prokop
Gymnázium Žamberk
|
3.
postup
|
Pirkl Jakub
Gymnázium Vysoké Mýto
|
4.
postup
|
Osoha Bartoloměj
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
|
5.
postup
|
Kyndl Zdeněk
Základní škola Vysoké Mýto, Jiráskova
|
6. |
Vágner Daniel
Základní škola Letohrad, U Dvora 745
|
7. |
Skalický Jan
Základní škola Lanškroun, náměstí Aloise Jiráska 139, okr. Ústí nad Orlicí
|
8. |
Šilar Lukáš
Základní škola M. Choceňského, Choceň
|
9. |
Černý Petr
Základní škola Vysoké Mýto, Jiráskova
|
10. |
Švec Filip
Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.
|
11. |
Mikmeková Amálie
Základní škola Jablonné nad Orlicí
|
12. |
Sklenářová Tereza
Základní škola a mateřská škola Libchavy
|
13. |
Zelenák Michal
Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.
|
14. |
Hejl Šimon
Základní škola Lanškroun, náměstí Aloise Jiráska 139, okr. Ústí nad Orlicí
|
15. |
Kopecký Vojtěch
Základní škola Jablonné nad Orlicí
|
16. |
Fiala Matouš
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
17. |
Káral Lukáš
Základní škola Letohrad, U Dvora 745
|
18. |
Večeřa Jan
Základní škola Česká Třebová, Nádražní ulice
|
19. |
Křivka Adam
Gymnázium Lanškroun
|
20. |
Flídrová Lucie
Gymnázium Lanškroun
|
21. |
Coufalová veronika
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
|
22. |
Marciš Matouš
Základní škola M. Choceňského, Choceň
|
23. |
Grůzová Adéla
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
24. |
Pavlišta Miroslav
Gymnázium Žamberk
|
25. |
Lichtagová Tereza
Základní škola J. A. Komenského Brandýs nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí
|
26. |
Rybka Lukáš
Základní škola Česká Třebová, Nádražní ulice
|
27. |
Sládek Petr
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
28. |
Sojáková Šárka
Základní škola, Horní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
|
29. |
Chromý Maxim
Základní škola a mateřská škola Libchavy
|
30. |
Orlichová Nikola
Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970
|
31. |
Falladová Vendula
Základní škola Žamberk, 28. října 581
|
32. |
Bek Jakub
Základní škola Žamberk, 28. října 581
|
33. |
Šrajer Dan
Základní škola J. A. Komenského Brandýs nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí
|