školní rok: 2018/2019
kód: B 21
Soutěž v programování
DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie a Mateřská škola, s.r.o.
Stav: v přípravě
Úroveň: školní
Organizační garant kola: Ing. Jiří Formánek
Místo konání: DELTA - SŠ Informatiky a ekonomie, Pardubice
Organizátor kola: DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o., IČ 62061178
Termín přihlášek: 08.04.2019
Termín konání: 10.04.2019
Prezence: 8:00
Soutěžící
Jestliže jste již nominovali postupující do vyššího kola a máte vyplněny výsledky, tak zvolte tlačítko editace a změňte stav kola ze stavu v přípravě na stav nominace.
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Botai Filip
DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.
|
2.
postup
|
Kopecký Josef
DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.
|
3.
postup
|
Stopková Jana
DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.
|
4.
postup
|
Rohr Martin
DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.
|
5.
postup
|
Špitálský Michal
DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.
|
6.
postup
|
Falta Jiří
DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.
|
7.
postup
|
Votava Vladimír
DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.
|
8.
postup
|
Falta Vít
DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.
|
9.
postup
|
Ďuriš Martin
DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.
|
10.
postup
|
Domkář David
DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.
|
11.
postup
|
Maděra Michal
DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.
|
12.
postup
|
Vacek Lukáš
DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.
|
13.
postup
|
Koudelka Karel
DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.
|
14. |
Bartolšic Bořek
DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.
|
15.
postup
|
Šumpík Adam Kristyán
DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.
|
16.
postup
|
Kahoun Josef
DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.
|
17.
postup
|
Kaněra Martin
DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.
|
18.
postup
|
Pel Pavel
DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.
|
19.
postup
|
Peremský Matyáš
DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.
|
20.
postup
|
Fadrný Marek
DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.
|
21.
postup
|
Habas Jan
DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.
|