školní rok: 2018/2019
kód: B 19
Přírodovědný klokan
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
Stav: nominace
Úroveň: školní
Organizační garant kola: PaedDr. Blanka Krčmářová
Organizátor kola: Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice, IČ 60158387
Termín konání: 09.10.2018
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Adamuška David
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
2. |
Burdych Adam
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
3. |
Dolezalova Adéla
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
4. |
Dostálová Nikola
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
5. |
Formánek Roman
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
6. |
Hanušová Gabriela
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
7. |
Horká Kristýna
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
8. |
Horká Pavla
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
9. |
Horáček Václav
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
10. |
Hořejší Daniela
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
11. |
Hrubeš Jakub
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
12. |
Kábrtová Veronika
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
13. |
Mader Samuel
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
14. |
Maixnerová Diana
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
15. |
Marečková Barbora
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
16. |
Mates Tadeáš
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
17. |
Michajlovskaja Uljana
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
18. |
Motálek Matyáš
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
19. |
Nepasický Jan
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
20. |
Pokorná Anna
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
21. |
Pánek Matěj
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
22. |
Vašáková Michaela
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
23. |
Veselý Tomáš
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
24. |
Vinterová Anna
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
25. |
Vojtěch Adam
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
26. |
Vostatek Martin
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
27. |
Zemanová Eliška
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
28. |
Černý Radek
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
29. |
Červinková Adéla
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|
30. |
Špačková Adéla
Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice
|