Kalendář soutěží

název:

Celkem: 215 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >| 1/11 Položek na stránce:

Termín konání Soutěž / kategorie Kolo
28.05.2019 Pythagoriáda kategorie ZŠ 6 Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Ďurišová Alena Mgr.
odborný garant: Johnová Ludmila RNDr.
28.05.2019 Pythagoriáda kategorie ZŠ 5 Pardubice (okresní)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: Mgr. Jana Křenová
28.05.2019 Pythagoriáda kategorie ZŠ 8 Svitavy (okresní)
organizační garant: Pavel Padyásek, DiS.
odborný garant: Mgr. Věra Mrkosová
28.05.2019 Pythagoriáda kategorie ZŠ 7 Pardubice (okresní)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: Mgr. Jana Křenová
28.05.2019 Pythagoriáda kategorie ZŠ 8 Chrudim (okresní)
organizační garant: Mgr. Věra Pilařová
odborný garant: Mgr. Olga Chaloupková
28.05.2019 Pythagoriáda kategorie ZŠ 6 Chrudim (okresní)
organizační garant: Mgr. Věra Pilařová
odborný garant: Mgr. Olga Chaloupková
28.05.2019 Pythagoriáda kategorie ZŠ 8 Pardubice (okresní)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: Mgr. Jana Křenová
28.05.2019 Pythagoriáda kategorie ZŠ 8 Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Ďurišová Alena Mgr.
odborný garant: Johnová Ludmila RNDr.
28.05.2019 Pythagoriáda kategorie ZŠ 5 Svitavy (okresní)
organizační garant: Pavel Padyásek, DiS.
odborný garant: Mgr. Věra Mrkosová
28.05.2019 Pythagoriáda kategorie ZŠ 7 Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Ďurišová Alena Mgr.
odborný garant: Johnová Ludmila RNDr.
28.05.2019 Pythagoriáda kategorie ZŠ 5 Chrudim (okresní)
organizační garant: Mgr. Věra Pilařová
odborný garant: Mgr. Olga Chaloupková
28.05.2019 Pythagoriáda kategorie ZŠ 7 Chrudim (okresní)
organizační garant: Mgr. Věra Pilařová
odborný garant: Mgr. Olga Chaloupková
28.05.2019 Pythagoriáda kategorie ZŠ 6 Pardubice (okresní)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: Mgr. Jana Křenová
28.05.2019 Pythagoriáda kategorie ZŠ 6 Svitavy (okresní)
organizační garant: Pavel Padyásek, DiS.
odborný garant: Mgr. Věra Mrkosová
28.05.2019 Pythagoriáda kategorie ZŠ 7 Svitavy (okresní)
organizační garant: Pavel Padyásek, DiS.
odborný garant: Mgr. Věra Mrkosová
27.05.2019 Pythagoriáda kategorie ZŠ 5 Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Ďurišová Alena Mgr.
odborný garant: Johnová Ludmila RNDr.
24.05.2019 Biologická olympiáda kategorie D Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
odborný garant: Ing. Lenka Sedláková
21.05.2019 Fyzikální olympiáda kategorie G Pardubice (okresní)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: Středa Petr PhDr. Ph.D.
16.05.2019 Biologická olympiáda kategorie C Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
odborný garant: Ing. Lenka Sedláková
29.04.2019 Fyzikální olympiáda kategorie C Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Vícha Vladimír RNDr.

Celkem: 215 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >| 1/11 Položek na stránce:

Logo Pardubického kraje