Kalendář soutěží

název:

Celkem: 176 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >> >| 1/9 Položek na stránce:

Termín konání Soutěž / kategorie Kolo
24.05.2019 Biologická olympiáda kategorie D Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
odborný garant: Ing. Lenka Sedláková
10.04.2019 Biologická olympiáda kategorie D Pardubice (okresní)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: Soňa Petridesová
10.04.2019 Biologická olympiáda kategorie D Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
odborný garant: Ing. Lenka Sedláková
16.04.2019 Biologická olympiáda kategorie C Pardubice (okresní)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: Soňa Petridesová
16.05.2019 Biologická olympiáda kategorie C Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
odborný garant: Ing. Lenka Sedláková
29.03.2019 Biologická olympiáda kategorie A Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Najbert Jaroslav Mgr.
16.04.2019 Biologická olympiáda kategorie C Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Ďurišová Alena Mgr.
odborný garant: Růžička Jan Mgr.
10.04.2019 Biologická olympiáda kategorie D Svitavy (okresní)
organizační garant: Mgr. Filip Jetmar
odborný garant: Mgr. Filip Jetmar
16.04.2019 Biologická olympiáda kategorie C Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
odborný garant: Ing. Lenka Sedláková
05.04.2019 Biologická olympiáda kategorie B Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Najbert Jaroslav Mgr.
10.04.2019 Biologická olympiáda kategorie D Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Ďurišová Alena Mgr.
odborný garant: Růžička Jan Mgr.
16.04.2019 Biologická olympiáda kategorie C Svitavy (okresní)
organizační garant: Mgr. Filip Jetmar
odborný garant: Mgr. Filip Jetmar
06.03.2019 Celostátní soutěž ZUŠ ČR v komorní hře s převahou dechových nástrojů kategorie 0.-V. Pardubice (okresní)
05.03.2019 Celostátní soutěž ZUŠ ČR v komorní hře s převahou dechových nástrojů kategorie 0.-V. Svitavy (okresní)
27.02.2019 Celostátní soutěž ZUŠ ČR v komorní hře s převahou dechových nástrojů kategorie 0.-V. Chrudim (okresní)
20.03.2019 Celostátní soutěž ZUŠ ČR v komorní hře s převahou dechových nástrojů kategorie 0.-V. Pardubický kraj (krajské)
21.03.2019 Dějepisná olympiáda kategorie ZŠ Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Zuzana Vlasáková
04.04.2019 Dětská scéna 2019 - přehlídka recitátorů kategorie 1. Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Nobilisová Zuzana
18.03.2019 Dětská scéna 2019 - přehlídka recitátorů kategorie 1. Svitavy (okresní)
organizační garant: Waltová Lenka
12.03.2019 Dětská scéna 2019 - přehlídka recitátorů kategorie 1. Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková

Celkem: 176 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >> >| 1/9 Položek na stránce:

Logo Pardubického kraje