Kalendář soutěží

název:

Celkem: 215 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >| 1/11 Položek na stránce:

Termín konání Soutěž / kategorie Kolo
10.04.2019 Biologická olympiáda kategorie D Pardubice (okresní)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: Soňa Petridesová
10.04.2019 Biologická olympiáda kategorie D Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Ďurišová Alena Mgr.
odborný garant: Růžička Jan Mgr.
16.04.2019 Biologická olympiáda kategorie C Pardubice (okresní)
organizační garant: Soňa Petridesová
odborný garant: Soňa Petridesová
05.04.2019 Biologická olympiáda kategorie B Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Najbert Jaroslav Mgr.
24.05.2019 Biologická olympiáda kategorie D Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
odborný garant: Ing. Lenka Sedláková
10.04.2019 Biologická olympiáda kategorie D Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
odborný garant: Ing. Lenka Sedláková
16.05.2019 Biologická olympiáda kategorie C Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
odborný garant: Ing. Lenka Sedláková
29.03.2019 Biologická olympiáda kategorie A Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Mzyková Michaela, Bc.
odborný garant: Najbert Jaroslav Mgr.
16.04.2019 Biologická olympiáda kategorie C Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
odborný garant: Ing. Lenka Sedláková
16.04.2019 Biologická olympiáda kategorie C Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Ďurišová Alena Mgr.
odborný garant: Růžička Jan Mgr.
27.02.2019 Celostátní soutěž ZUŠ ČR v komorní hře s převahou dechových nástrojů kategorie 0.-V. Chrudim (okresní)
06.03.2019 Celostátní soutěž ZUŠ ČR v komorní hře s převahou dechových nástrojů kategorie 0.-V. Pardubice (okresní)
05.03.2019 Celostátní soutěž ZUŠ ČR v komorní hře s převahou dechových nástrojů kategorie 0.-V. Svitavy (okresní)
20.03.2019 Celostátní soutěž ZUŠ ČR v komorní hře s převahou dechových nástrojů kategorie 0.-V. Pardubický kraj (krajské)
16.01.2019 Dějepisná olympiáda kategorie ZŠ Pardubice (okresní)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Zuzana Vlasáková
16.01.2019 Dějepisná olympiáda kategorie ZŠ Svitavy (okresní)
organizační garant: Najbert Jaroslav Mgr.
odborný garant: Pavlišová Ivana PhDr.
21.03.2019 Dějepisná olympiáda kategorie ZŠ Pardubický kraj (krajské)
organizační garant: Jana Línková
odborný garant: Mgr. Zuzana Vlasáková
16.01.2019 Dějepisná olympiáda kategorie ZŠ Ústí nad Orlicí (okresní)
organizační garant: Mgr. Dana Dostálková
odborný garant: Mgr. Dana Dostálková
16.01.2019 Dějepisná olympiáda kategorie ZŠ Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková
odborný garant: Ing. Lenka Sedláková
12.03.2019 Dětská scéna 2019 - přehlídka recitátorů kategorie 0. Chrudim (okresní)
organizační garant: Ing. Lenka Sedláková

Celkem: 215 |< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >| 1/11 Položek na stránce:

Logo Pardubického kraje