školní rok: 2018/2019 kód: A 11

Pythagoriáda

Ústí nad Orlicí

Podřízená kola

Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Ďurišová Alena Mgr.
Odborný garant kola: Johnová Ludmila RNDr.
Místo konání: ZŠ Komenského Ústí nad Orlicí, Komenského 11
Termín přihlášek: 30.04.2019
Termín konání: 28.05.2019
Prezence: 8:00 - 8:30 hodin

Na portál soutěží uvádějte, prosím, celkový počet účastníků školního kola v dané kategorii a jmenovitě uveďte nejúspěšnější žáky vaší školy s počtem získaných bodů.

Postupový klíč: výběr účastníků do okresního kola proběhne na základě počtu přihlášených žáků z jednotlivých škol a výsledků ve školním kole nejpozději do týdne po termínu zadávání přihlášek, tj. po 30.4.2019.

Ne všichni úspěšní řešitelé školního kola musí postoupit do okresního kola.

Seznam postupujících do OK bude zveřejněn na portále soutěží v prezenční listině.

SAMOSTATNÁ PÍSEMNÁ POZVÁNKA UŽ NEBUDE ZASÍLÁNA SOUTĚŽÍCÍM ANI ŠKOLE.

Postupový klíč: 

Do okresního kola v kategorii ZŠ 8 postupují soutěžící, kteří ve školním kole získali 10 a více bodů.

Odměny a diplomy pro první 3 nejlepší soutěžící budou po vyhodnocení odbornou porotou (cca 3 dny po konání okresního kola) připraveny v kanceláři DDM Duha Ústí nad Orlicí a školy si je mohou vyzvednout do 28.6.2019.

 

Přiložené soubory

Soutěžící

Jméno
1. Novotný Matěj
Základní škola Žamberk, Nádražní 743
2. Sýsr Vít
Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.
3. Filipová Monika
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
4. Jaroš Filip
Základní škola Ústí nad Orlicí, Komenského 11
5. Zamastil Andrej
Gymnázium Vysoké Mýto
6. Víšek Pavel
Základní škola Vysoké Mýto, Jiráskova
7. Morávková Tereza
Základní škola Vysoké Mýto, Javornického
8. Svojanovský Jakub
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
9. Rybka Lukáš
Základní škola Česká Třebová, Nádražní ulice
10. Dvořák Jan
Gymnázium Vysoké Mýto
11. Adamec Vojtěch
Gymnázium Vysoké Mýto
12. Skyva Maxim
Základní škola Jablonné nad Orlicí
13. Slovák Jáchym
Gymnázium Vysoké Mýto
14. Krajová Kateřina
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
15. Lerch Michal
Základní škola Jindřicha Pravečka, Výprachtice, okres Ústí nad Orlicí
16. Stříbrná Eliška
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
17. Mikmeková Amálie
Základní škola Jablonné nad Orlicí
18. Macháčková Martina
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
19. Šimek Filip
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
20. Maixnerová Karolína
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
21. Sládek Vojtěch
Základní škola Vysoké Mýto, Jiráskova
22. Pultarová Aneta
Základní škola a Mateřská škola Tatenice
23. Pechanec Josef
Gymnázium Vysoké Mýto
24. Adámek Viktor
Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
25. Dolečková Kristýna
Základní škola Jablonné nad Orlicí
26. Hamřík Jaroslav
Základní škola a Mateřská škola Tatenice
27. Kosuk Richard
Základní škola Králíky
28. Martínek Hynek
Základní škola M. Choceňského, Choceň
29. Procházková Anna
Základní škola Ústí nad Orlicí, Komenského 11
30. Šurýnová Eva
Gymnázium Vysoké Mýto
Logo Pardubického kraje