školní rok: 2017/2018
kód: A6
Olympiáda v českém jazyce
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
Stav: v přípravě
Úroveň: školní
Organizační garant kola: Mgr. Michaela Jonášová
Organizátor kola: EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o., IČ 25262351
Termín konání: 15.11.2017
Soutěžící
Jestliže jste již nominovali postupující do vyššího kola a máte vyplněny výsledky, tak zvolte tlačítko editace a změňte stav kola ze stavu v přípravě na stav nominace.
Jméno | |
---|---|
1. |
Antochová Nela
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
2. |
Chmelík Daniel
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
3. |
Drahoš Dominik
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
4. |
Holan Martin
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
5. |
Horák Tomáš
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
6. |
Hron Antonín Zdeněk
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
7. |
Jeníčková Tereza
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
8. |
Jirotka Štěpán
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
9. |
Kuka Daniel
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
10. |
Kučerová Nikola
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
11. |
Machová Kateřina
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
12. |
Marek Vojtěch
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
13. |
Marková Kristýna
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
14. |
Ministrová Lea
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
15. |
Nevečeřalová Lenka
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
16. |
Němečková Barbora
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
17. |
Válková Simona
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
18. |
Čihák Vlastimil
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
19. |
Čmelík Jan
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
20. |
Čáňová Kateřina
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
21. |
Škeřík Daniel
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|
22. |
Žahourek Oliver
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola Pardubice, s.r.o.
|