školní rok: 2017/2018
kód: A4
Biologická olympiáda
Pardubice
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Organizační garant kola: Soňa Petridesová
Odborný garant kola: Soňa Petridesová
Místo konání: DDM, odloučené pracoviště DELTA, Gorkého 2658, 530 02 Pardubice
Organizátor kola: Dům dětí a mládeže ALFA Pardubice-Polabiny, Družby 334, IČ 48161233
Termín přihlášek: 02.04.2018
Termín konání: 12.04.2018
Prezence: 8:30
výběrový klíč - vždy vítěz z každé přihlášené školy a dále dle nejvyššího počtu bodů do naplnění kapacity učebny (51,5 bodu a výše).
Přiložené soubory
vstupní úkoly (769.98 KB)
seznam organizmů (971.57 KB)
Propozice (940.00 KB)
studijní materiály (5.78 MB)
Pozvánka do OK BIO a podrobné informace (60.10 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Konůpek Ondřej
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
2.
postup
|
Dvořáčková Anežka
Základní škola Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951
|
3.
postup
|
Kadaníková Tereza
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
4.
postup
|
Jurová Kristýna
Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
|
5. |
Klemová Viktorie
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
|
6. |
Broklová Aneta
Základní škola Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951
|
7. |
Ehrenbergerová Aneta
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
8. |
Dubec Petr
Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem, okres Pardubice
|
9. |
Pultar Adam
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
10. |
Špinar Milan
Základní škola Holice, Komenského 100, okres Pardubice
|
11. |
Rousková Alžběta
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
12. |
Šandová Ema
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
13. |
Hladík Stanislav
Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem, okres Pardubice
|
14. |
Poláčková Markéta
Základní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
|
15. |
Bulánková Karolína
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
16. |
Kořínková Pavlína
Základní škola Pardubice, Štefánikova 448
|
17. |
Lončák Dominik
Základní škola Pardubice, Staňkova 128
|
18. |
Strnádek David
Základní škola Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317
|
19. |
Štěpánková Eliška
Základní škola Pardubice - Dubina, Erno Košťála 870
|
20. |
Kurková Eliška
Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem, okres Pardubice
|
21. |
Bulánková Magdaléna
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
|
22. |
Kindl Adam
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
|
23. |
Kubíková Magdaléna
Základní škola Pardubice, Staňkova 128
|
24. |
Smolíková Adéla
Základní škola Pardubice - Dubina, Erno Košťála 870
|