školní rok: 2016/2017
kód: A13
Pythagoriáda
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
Stav: nominace
Úroveň: školní
Organizační garant kola: PhDr. Zdena Müllerová
Organizátor kola: Základní škola Sv. Čecha, Choceň, IČ 70888248
Termín konání: 02.02.2017
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Kopřivová Daniela
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
2.
postup
|
Suchánková Tereza
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
3. |
Mařáčková Klára
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
4. |
Zavřel Filip
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
5. |
Šimek Filip
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
6. |
Dostál Petr
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
7. |
Kajzrlíková Adéla
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
8. |
Nermuťová Izabela
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
9. |
Pavlišová Anna
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
10. |
Slavíková Ellen
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
11. |
Novotný Šimon
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
12. |
Potštejnská Lucie
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
13. |
Slavíková Ema
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
14. |
Hanusová Veronika
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
15. |
Matoušková Sára
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
16. |
Rychtecká Barbora
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
17. |
Sládek Petr
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
18. |
Grůzová Adéla
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
19. |
Hanzlová Adéla
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
20. |
Kadrmas Vojtěch
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
21. |
Leder Anna Katharina
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
22. |
Mikeska Martin
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
23. |
Kubový Matěj
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
24. |
Majzner Michal
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
25. |
Komárek Vojtěch
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
26. |
Králová Helena
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
27. |
Kubík Jiří
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
28. |
Křenková Natálie
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
29. |
Nguyen Linh Khanh
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
30. |
Popek Šimon
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
31. |
Simon Daniel
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
32. |
Sopoušek Jáchym
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
33. |
Bečička Jiří
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
34. |
Sajdl Jan
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
35. |
Dušková Lucie
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
36. |
Hloušková Šárka
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
37. |
Kozel Jan
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
38. |
Kučera Vojtěch
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
39. |
Víchová Tereza
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|
40. |
Kramář Filip
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
|